Stylishrooms
Jsou to detaily, které rozhodují.
Stylishrooms
Nadchne tam, kde ostatní jen potěší
Stylishrooms
Děláme domov domovem
pokračujte dolů

O nás

Naše společnost navrhuje a vyrábí nábytek, u kterého preferujeme designovou přímočarost a praktičnost. Díky dlouholetým zkušenostem a spolupráci s architekty jsme schopni realizovat rozměrově i prostorově různorodé projekty, ať už se jedná o rekonstrukce nebo zcela nové prostory. Klademe důraz na kvalitní materiály, perfektní zpracování a zajišťujeme i vybavení nejmodernějšími domácími spotřebiči. Spolupracujeme s klienty i v rámci uskutečnění jejich vlastního projektu, a to jak s firmami či podnikateli, tak soukromými osobami. Zákazníkům poskytujeme kompletní konzultace jak během návrhu projektu, tak při jeho realizaci. Spojujeme pečlivost s profesionalitou, neboť spokojenost našich klientů je pro nás prioritou.

Projekty

Názory klientů

Barbora Chaloupková a Jiří Vybíral

Firmu Stylishrooms jsme oslovili s projektem realizace kuchyně na základě doporučení spokojeného klienta. Příjemné jednání, inovativní nápady, bezchybná realizace a ochota plnit naše náročné požadavky, to jsou hlavní atributy naší zkušenosti se Stylishrooms. Již jsme doporučili tuto firmu našim známým a v brzké době bychom s nimi rádi spolupracovali na dalším projektu.

Vratislav Pavlík

Vyjadřuji svoji naprostou spokojenost s celým průběhem zakázky, od počátečního měření a návrhů až po finalizaci do posledního šroubku a lišty. Ostatně o tom svědčí i to, že své doporučení šířím mezi známými a příbuznými, a jak vím, tak někteří této mé reference k své plné spokojenosti již využili. Jsem spokojen a zároveň i rád, že existují firmy, ze kterých má zákazník dobrý pocit. Děkuji.

Milan Slavík

Profesionální práce od zadání zakázek, přes zpracování návrhu, až po vlastní realizaci. Vždy dodržení dohodnutých termínů. Zpracování nestandardních zakázek, které jiné firmy nebyly schopny realizovat. Respekt k ceně času zákazníka. Flexibilní přístup k případným změnám, které vyplynuly z konkrétní situace na místě při realizaci. Budu-li opět potřebovat cokoli z této oblasti, obrátím se na Vaši firmu.

Náš tým

4small.jpg

Lukáš Vytiska

jednatel společnosti
776 759 970
1small.jpg

Jaroslav Váňa

jednatel společnosti
608 959 582
2small.jpg

Jiří Beránek

vedoucí výroby
608 250 418
3small.jpg

Tomáš Veselý

administrativa, IT
731 474 023

Kontakty

Stylishrooms s.r.o.

Areál VÚ Běchovice 
Podnikatelská ul. 
Praha 9, Běchovice

Fakturační adresa (více)

Stylishrooms s.r.o. 
Nad Horizontem 258/13 
Praha 10, 102 00 
IČ: 24157091 
Společnost je zapsána v Obchodním rejstříku Městského soudu v Praze pod spisovou značkou C 183903

Kontaktujte nás

Mobil: +420 778 044 332 
info@stylishrooms.cz 
www.stylishrooms.cz

Otevírací doba

8.00 - 17.00 (Po-Pá) 
+ individuální domluva

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace