Stylishrooms
Jsou to detaily, které rozhodují.
Stylishrooms
Nadchne tam, kde ostatní jen potěší
Stylishrooms
Děláme domov domovem
pokračujte dolů

O nás

Naše společnost navrhuje a vyrábí nábytek, u kterého preferujeme designovou přímočarost a praktičnost. Díky dlouholetým zkušenostem a spolupráci s architekty jsme schopni realizovat rozměrově i prostorově různorodé projekty, ať už se jedná o rekonstrukce nebo zcela nové prostory. Klademe důraz na kvalitní materiály, perfektní zpracování a zajišťujeme i vybavení nejmodernějšími domácími spotřebiči. Spolupracujeme s klienty i v rámci uskutečnění jejich vlastního projektu, a to jak s firmami či podnikateli, tak soukromými osobami. Zákazníkům poskytujeme kompletní konzultace jak během návrhu projektu, tak při jeho realizaci. Spojujeme pečlivost s profesionalitou, neboť spokojenost našich klientů je pro nás prioritou.

Projekty

Názory klientů

Barbora Chaloupková a Jiří Vybíral

Firmu Stylishrooms jsme oslovili s projektem realizace kuchyně na základě doporučení spokojeného klienta. Příjemné jednání, inovativní nápady, bezchybná realizace a ochota plnit naše náročné požadavky, to jsou hlavní atributy naší zkušenosti se Stylishrooms. Již jsme doporučili tuto firmu našim známým a v brzké době bychom s nimi rádi spolupracovali na dalším projektu.

Vratislav Pavlík

Vyjadřuji svoji naprostou spokojenost s celým průběhem zakázky, od počátečního měření a návrhů až po finalizaci do posledního šroubku a lišty. Ostatně o tom svědčí i to, že své doporučení šířím mezi známými a příbuznými, a jak vím, tak někteří této mé reference k své plné spokojenosti již využili. Jsem spokojen a zároveň i rád, že existují firmy, ze kterých má zákazník dobrý pocit. Děkuji.

Milan Slavík

Profesionální práce od zadání zakázek, přes zpracování návrhu, až po vlastní realizaci. Vždy dodržení dohodnutých termínů. Zpracování nestandardních zakázek, které jiné firmy nebyly schopny realizovat. Respekt k ceně času zákazníka. Flexibilní přístup k případným změnám, které vyplynuly z konkrétní situace na místě při realizaci. Budu-li opět potřebovat cokoli z této oblasti, obrátím se na Vaši firmu.

Martin Skřivan

Stylishrooms dokázali pohotově reagovat na moje nadstandardní přání, a co je pro mě nejdůležitější - realizovali jej na absolutně špičkové úrovni, rychle a za cenově přijatelných podmínek. Stylishrooms jsou profesionálové ve velkém stylu!

Radka Habešová

S touto firmou mám jen dobrou zkušenost. Perfektní provedení vestavěné skříně i kreativita a ochota při řešení problémů s kuchyní, s tím jsem se ještě nesetkala. Naše komunikace probíhala jen po e-mailu a telefonicky, jsou tedy velmi samostatní a pracují profesionálně. Určitě tuto firmu můžu všem doporučit.

Martin Sudlík

Dobrý den, Firmu znám od začátků a je neuvěřitelné jak dobře svou práci odvádí. Vše přizpůsobí přáním klienta a hlavně, dokáže se trefit do vkusu a potřeb zákazníka. Je to už naše třetí skříň a už nyní plánuji a šetřím na další výtvor. Vím, že se mi vyplatí si o trošku připlatit :-).

Zuzana

obrý večer, chtěla bych Vám velmi poděkovat za osobní přístup, ochotu a precizně zpracovaný návrh. Vaše služby určitě doporučím, pokud bude příležitost. Ještě jednou moc děkuji a přeji hodně štěstí v pracovním i osobním životě.

Martin Šimek

firma Stylishrooms je pro nás vynikajícím partnerem, který plnil všechny naše požadavky od návrhu až po montáž včetně trpělivého naslouchání několika našim změnám. Nyní, po zhruba půlročním používání kuchyně a vestavěných skříních jsme na žádném nábytku neodhalili ani jedinou vadu. Firma Stylishrooms nejspíše není nejlevnějším partnerem, na kterého narazíte, ale z vlastní zkušenosti mohu říci, že je rozhodně jedním z nejspolehlivějších a nejférovějších. Děkujeme vám, paní Macarová, pane Vytisko a Mičane, s vaším nábytkem je bydlení hned pohodovější.

Zákazník

K obývací stěně – ani jsem si to neuměla představit, je to prostě nádherné! Klobouk dolů, jste opravdu moc moc šikovní! Strašně se nám to líbí a mně se ulevilo, protože jsem se poslední týdny už bála, že se to tam vlastně nehodí a ani jsem netušila, jak to vlastně bude vypadat... Takže obrovské díky za všechno, konečně bydlíme a moc se z toho radujeme!

Petr Praženka

Dobrý den pane Váňo, chci Vám poděkovat alespoň touto cestou za práci Vašeho kolegy, který se včera věnoval montáži skříně u nás v Mnichově Hradišti. Pro mě to byl krásný zážitek, že je možné v dnešní, uspěchané době, vidět profesionální přístup k řemeslu. Obyčejně máme zkušenosti opačného rázu, kdy se říká „řemeslo braň se“.

MDDr. Jitka Resová

a firmu Jardy Váni Stylishrooms jsme se obrátili na základě doporučení nejprve při hledání vhodné kuchyně do našeho bytu. Naším požadavkem bylo vytvoření stylově jednoduché, elegantní a přitom funkční, kvalitní a cenově dostupné kuchyně. To myslím splnili na jedničku. Pomohli nám s výběrem jednotlivých prvků, materiálů i technickými problémy. Montáž i předání proběhlo také bez problémů. Na základě spokojenosti jsme se na firmu obrátili ještě při zhotovení skříně v předsíni a posléze nábytku do koupelny. Vzhledem k dobré kvalitě provedení a celkově pozitivním zkušenostem jak s prací tak i komunikací doporučuji firmu svým známým a přátelům.

Radka Urbanová

Stylishrooms jsme si vybrali pro zakázku dětských pokojíčků. Měli jsme velké obavy z návrhů, jelikož máme velmi atypické podkrovní prostory. Po konzultaci s Lukášem Vytiskou jsem začala věřit, že se pokojíčky podaří. Návrháři vytvořili návrhy, společně jsme doladili barvy a detaily. Do měsíce byla zakázka hotová. Montáž proběhla bez problému, dle dohodnutého času. Pánové, co nábytek montovali, byli rychlí, precizní a čistotní. Tím mám na mysli, že po jejich odchodu jsem v pokojíčkách nemusela sáhnout po žádném uklízecím prostředku. Pokoje jsou úžasné, funkční a obě naše děti v nich tráví rády čas. Mohu vřele doporučit.

Náš tým

4small.jpg

Lukáš Vytiska

jednatel společnosti
776 759 970
1small.jpg

Jaroslav Váňa

jednatel společnosti
608 959 582
2small.jpg

Jiří Beránek

vedoucí výroby
608 250 418
3small.jpg

Tomáš Veselý

administrativa, IT
731 474 023

Kontakty

Stylishrooms s.r.o.

Areál VÚ Běchovice 
Podnikatelská ul. 
Praha 9, Běchovice

Fakturační adresa (více)

Stylishrooms s.r.o. 
Nad Horizontem 258/13 
Praha 10, 102 00 
IČ: 24157091 
Společnost je zapsána v Obchodním rejstříku Městského soudu v Praze pod spisovou značkou C 183903

Kontaktujte nás

Mobil: +420 778 044 332 
info@stylishrooms.cz 
www.stylishrooms.cz

Otevírací doba

8.00 - 17.00 (Po-Pá) 
+ individuální domluva

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace