Vybavení vestavěné skříně

To, co z obyčejné skříně udělá tu vaši. Vestavěná skříň bez vnitřního vybavení by vám moc radosti nepřinesla. Právě její členění na nejrůznější skladovací zóny z ní dělá na výsost praktický úložný prostor. Kromě toho, že si do útrob vestavěné skříně můžete vybrat z mnoha doplňků, máte možnost si skříň „vyšperkovat“ v mnoha dalších ohledech.

Chci novou skříň

Osvětlení do vestavěné skříně

Abyste si při každém pohledu do skříně nepřipadali jako Sherlock Holmes, namontujeme vám do ní vestavěné osvětlení. To se může zapnout automaticky při každém otevření skříně anebo ho lze ovládat mechanicky. Ať už si vyberete jakoukoli variantu, usnadní vám nejedno ranní hledání páru ponožek.

Sezame, otevři se. Otevírání dveří skříní

Na výběr máte při nákupu vestavěné skříně na míru i v tom, jakým způsobem se budou otevírat a hlavně zavírat dveře. Jasný je rozdíl mezi skříněmi s posuvnými dveřmi a skříněmi s klasickými otevíracími dveřmi. Ty první významně šetří místo. Zároveň si ale můžete zvolit mechanismus dovírání dveří s tlumeným dojezdem tak, aby se dveře skříní zavíraly skoro samy.

Vnitřní vybavení vestavěné skříně

Asi nejvíce možností máte při výběru doplňků neboli vnitřního vybavení skříní. Přemýšlejte nad nimi hlavně v dimenzích toho, co v nich potřebujete uskladnit. Máte hodně obleků a košil? Upřednostněte šatní tyče. Potřebujete skladovat hodně drobností? Budou lepší šuplíky nebo drátěný program.

Drátěný program a doplňky Komandor

Doplňky Solido

Drátěný program Vibo

Jsou pro Vás vestavěné skříně na míru s možností zabudování nejrůznějších doplňků tím, čím byste chtěli svůj nový domov obohatit? Kontaktujte nás nebo vyplňte nezávaznou cenovou kalkulaci a už nyní se můžete těšit, jak vám doplňky usnadní výběr věcí ze skříně.


Mohlo by vás dále zajímat


Máte vysněnou vestavěnou skříň?

Vyplňte naši nezávaznou poptávku a my se vám rádi budeme věnovat.

Nezávazná poptávka

Anebo nám napište

Chcete se jen na něco zeptat nebo máte předběžný zájem o naše produkty?
Neváhejte a napište nám, rádi se Vám ozveme zpátky.

Nebo zavolejte!

Nechcete nic vyplňovat ani psát?
Zavolejte nám a domluvíme se slovně.

+420 778 044 332
Volejte Po-Pá 9:00 - 18:00