Rohové dřezy

Dřezy do rohu si asi nikdo nedává úmyslně, ovšem někdy zkrátka není zbytí. Ačkoliv možná máme jasnou představu o tom, jak by naše kuchyně měla vypadat, ona sama, obzvláště, je-li malých rozměrů, jako by měla zcela jiné představy a klade nám do cesty takové překážky, že se nakonec dřez opravdu octne v koutě kuchyňské linky. Jak si s tím poradit?

Rohové dřezy od Stylishrooms

Dřezy do rohu mohou elegantně zapadnout

Lze zasadit klasický obdélníkový dřez do rohu, nicméně nám mohou vzniknout komplikace s jeho dispozicemi, takže mnohem lepší řešení představuje použití takového kusu, který je na toto místo přímo určený. Dřezy do rohu, neboli rohové dřezy, znamenají řešení pro netradiční umístění dřezu a z nouze díky promyšlenému designu dělají ctnost. Ty moderní počítají třeba i s případným vývodem pro dávkovač na saponát.

Pro mnohé dřezy rohové kuchyňské linky chystají komplikace, s nimiž se jejich tvůrci musí popasovat. Pro keramické dřezy do rohu, které do vaší kuchyně může dodat firma Stylishrooms, to však nečiní nejmenší problém. Jedná se o keramické dřezy vyrobené podle nejmodernějších trendů.

Další typy kuchyňských dřezů:

Mohlo by Vás dále zajímat:

Napište nám!

Máte zájem o některý z našich produktů? Napište nám, který Vás zaujal!

Nebo zavolejte!

Rádi se s Vámi domluvíme i slovně.

+420 778 044 332
Volejte Po-Pá 9:00 - 18:00