Kuchyňské dřezy do roviny

Kuchyňské dřezy už dávno nepředstavují obtížný hlavolam, který je těžké sladit s konkrétní kuchyňskou linkou. Trh dnes nabízí nepřeberné možností, takže je možné vybrat si nejen např. dřez do roviny, ale i takový dřez, které našemu nábytku v kuchyni sedne skutečně na míru.

Dřezy do roviny od Stylishrooms

Pro tento případ jsou k dispozici různé dřezy do rohu, nicméně mnohem více variant mají obvyklejší dřezy do roviny. Krom pestrého výběru v otázce designu lze volit i z různých konstrukčních řešení.

Dřez s odkapávačem, spodní dřez,dřez podstavný..

Dnes existuje mnoho různých typů dřezů vhodných snad pro všechny možné situace, které mohou v kuchyni nastat. Velmi oblíbený je např. dřez s odkapávačem (neboli dřez s odkapávací plochou a přepadem či dřez s menším doplňkovým dřezem na odkapání omytých potravin). Je sice pravdou, že dřezy s odkapávačem se hodí spíše do větších kuchyní, nicméně řešení existuje i v případě kuchyní menších - ideálně se do nich hodí jednodřezy s odkapávací plochou.

Mezi další typy dřezů patří třeba jednoduché nástavné dřezy, které stačí na vedlejší desky „posadit“, kusy tvořící jakousi samostatnou desku, dřezy s úrovňovým zabudováním, u nichž lze těžko poznat, že se zbytkem desky netvoří jeden celek, nebo třeba dřezy podstavné, které se montují zdola. Některé dřezy spodní zabudování vylepší a udělá z nich trendy designové kousky bez někdy nevzhledných povrchových okrajů.

Kuchyňské dřezy do roviny mohou poutat pozornost například černou barvou v kontrastu se světlým okolím, nebo naopak splynout s pracovní deskou díky stejnému použitému odstínu. Záleží jen na světelných podmínkách v místnosti a vlastním vkusu.

Máte nezvyklé požadavky? Kvalitní dodavatel si s nimi poradí!

Kvalitní výrobce by měl sledovat nové trendy v kuchyňském designu a počítat s požadavky moderní doby. Například by ho neměl překvapit požadavek na dvě armatury u jednoho dřezu nebo na dávkovač saponátu. Vedle těchto věcí mohou dřezy mít třeba speciální krájecí prkénko padnoucí přesně do jejich otvorů.

Chcete moderní odolný kuchyňský dřez s širokou nabídkou možných glazur a barev? Vyberte si dřezy do roviny z nabídky společnosti Stylishrooms!

Další typy kuchyňských dřezů:

Mohlo by Vás dále zajímat:

Napište nám!

Máte zájem o některý z našich produktů? Napište nám, který Vás zaujal!

Nebo zavolejte!

Rádi se s Vámi domluvíme i slovně.

+420 778 044 332
Volejte Po-Pá 9:00 - 18:00