Vybavení a doplňky kuchyně na míru

Vybavení do kuchyně, to nejsou jenom talířky a skleničky – mnohem dřív než nákup nádobí je potřeba řešit třeba to, jaké spotřebiče chcete mít, jaký dřez bude nejlepší a jak uspořádat šuplíky a skříňky, aby se Vám s nimi dobře zacházelo.

Vybavení pro kuchyňské skříňky

Způsobů, jakým se budou otevírat skříňky, je mnohem víc, než si myslíte. A každý má něco do sebe. Skříňky s výklopným čelem oceníte ve vyšších polohách, rohový šuplík zase ušetří spousty místa v rohové kuchyňské lince. Na míru Vám navrhneme kuchyň včetně nejvhodnějšího vnitřního členění značky BLUM a za atypické řešení nezaplatíte nic navíc – šuplík je prostě pořád jenom šuplík. Za ušetřené finance si pořiďte třeba designová madla.

Vnitřní vybavení skříněk » - kompletní přehled a informace
Drátěný program - kuchyňský drátěný program Blum

  • Vnitřní vybavení kuchyně
  • Vnitřní vybavení kuchyně
  • Vnitřní vybavení kuchyně
  • Vnitřní vybavení kuchyně
  • Vnitřní vybavení kuchyně

Vestavěné spotřebiče

Kuchyňské spotřebiče tvoří obvykle významnou položku v rozpočtu na celou kuchyni na míru. Jejich výběr závisí vždy na Vás, i když Vám s ním samozřejmě rádi poradíme. My Vám pak už doporučíme nejlepší řešení například pro výběr těch spotřebičů, které budou v nové kuchyni vestavěné a které zůstanou „volně“. Držíme se zásady, že kuchyni Vám vždy chceme dovézt a namontovat tak, abyste si v ní hned večer mohli uvařit večeři.

Kuchyňské spotřebiče » - informace a podrobnosti

Na výběru spotřebičů visí celá kuchyň.

Jak řešit tvar kuchyně? Inspirujte se.

K vaření ani stolování rozhodně nepatří cestování po kuchyni sem a tam. Kuchyň musí být uspořádaná tak, aby Vám všechno šlo od ruky. My už dlouhou dobu navrhujeme kuchyně spolu se systémem plánování zón Dynamic Space, díky němuž se zorientujete nejen v plánování kuchyně na míru, ale i v kuchyni samotné.

Kuchyňské dřezy a vodovodní baterie

I při výběru kuchyňského dřezu a dřezové baterie máte možnost volby. Někomu vyhovuje malý dřez, někdo potřebuje dvojitý dřez s velkým odkapávacím prostorem. Všechno tohle je nutné při výběru dřezu zohlednit. Důležitý je pak také materiál dřezu. V naší nabídce najdete jak klasické nerezové dřezy, tak i moderní keramické dřezy, které jsou nejen krásné, ale i velmi praktické.


Více o kuchyňských dřezech - kuchyňské dřezy »

Máte vysněnou kuchyň na míru?

Vyplňte naši nezávaznou poptávku a my se vám rádi budeme věnovat.

Nezávazná poptávka

Anebo nám napište

Chcete se jen na něco zeptat nebo máte předběžný zájem o naše produkty?
Neváhejte a napište nám, rádi se Vám ozveme zpátky.

Nebo zavolejte!

Nechcete nic vyplňovat ani psát?
Zavolejte nám a domluvíme se slovně.

+420 778 044 332
Volejte Po-Pá 9:00 - 18:00