Nábytek do ložnice

Ložnice slouží jako místo odpočinku, ale někde je také nutné skladovat ložní prádlo. Pokud nemáme velký byt s místností vhodnou pro zřízení šatny, dostává se do místnosti šatní skříň. Vestavěná skříň do ložnice patří. Mít poblíž postele všechno prádlo ihned po ruce je velmi pohodlné. Zvláště alergici by ovšem měli věnovat zvláštní pozornost jejímu úklidu. Ložnici musíme dobře vytápět a často větrat, abychom znesnadnili život roztočům. Ti se cítí nejlépe při vlhkosti přesahující hodnotu padesáti procent.

Kontaktujte nás, společně se poradíme a domluvíme na výběru takové skříně do ložnice, která by vám vyhovovala nejvíce. Konzultace na osobní schůzce a následné 3D návrhy jsou zdarma.

Inspirujte se v naší fotogalerii vestavěných skříní

Nechte se inspirovat v naší fotogalerii skříní, kde naleznete ukázky některých z námi realizovaných vestavěných skříní, šatních systémů a dalších úložných prostor vhodných i do ložnic. Možná se Vám některé řešení zalíbí a zjistíte, že by mohlo být vhodné i právě pro Vaši ložnici. Dále si můžete prohlédnout také vzorové kalkulace, neboli vizualizace a ceny vestavěných skříní na míru

Skříně a nábytek do ložnice

Jak uspořádat skříně do ložnice

Podoba skříně do ložnice se odvíjí od individuálních potřeb jejích uživatelů, takže je určitě lepší dát přednost skříni na míru před běžnými kusy ze sériové výroby. Jestliže například vlastníte hodně kravat a pásků, stojí za to zařídit si speciálně tvarovaný šuplík přímo pro ně. Pokud máme hodně věcí a necháme si udělat hodně hlubokou skříň, je dobré ji opatřit výsuvnými policemi. Pro snadné vysunutí by měly mít dobře uchopitelné čílko nebo přímo úchytku.

Vnitřek skříně by měl být uspořádán logicky podle toho, co nejčastěji nosíme a v jakém pořadí jednotlivé věci obvykle vyndáváme. U vnějšku zase preferujeme estetická hlediska. Velké oblibě se těší povrchy se vzory dřeva, vybrat si ale lze z nepřeberného množství materiálů.

Co usnadní sladké spaní

Nejen skříně tvoří vybavení ložnice. Patří sem samozřejmě také to hlavní – postel. Její kvalita ovlivňuje naše zdraví. Volba nevhodného roštu nebo matrace se může špatně odrazit na stavu zad a páteře. Leckdo rád usíná u puštěné televize, pod kterou patří stolek. K tomuto účelu se hodí také skříňka, zvětší se tím objem úložných prostorů v ložnici. Tady se sluší zjistit si nosnost nábytku, aby televizi bez potíží unesl.

Se všemi detaily Vás rádi seznámíme. Domluvte si s námi schůzku.

Napište nám!

Máte zájem o některý z našich produktů? Napište nám, který Vás zaujal!

Nebo zavolejte!

Rádi se s Vámi domluvíme i slovně.

+420 778 044 332
Volejte Po-Pá 9:00 - 18:00