Skleněné obkladové desky

Barevné skleněné obklady do kuchyně i do koupelny – designová třešnička na dortu.

Barevná skla, ze kterých vyrábíme skleněné obkladové desky a panely, vám nabízíme ve více než 200 různých odstínech. Můžete si tak svoji kuchyň nebo třeba koupelnu doladit do detailu. Jednoduché, hladké a lesklé provedení jde ruku v ruce se současným minimalistickým trendem moderního interiéru. A proč za kuchyňskou desku zvolit sklo?

Možná vás jako první napadne hlavně snadná údržba skleněných obkladových desek (sklo za kuchyňskou linkou je ideálním řešením i pro velmi rušné kuchyně) , ale většina lidí si skleněné obklady pořizuje hlavně proto, že jsou jednoduše krásné. To, že díky absenci jakýchkoli spár jsou tahle barevná skla dokonale hygienická, už je jen příjemný bonus.

Chci skleněné obklady do kuchyně

Skleněné obkladové desky

Lesk a čistota – skleněné obkladové desky jsou moderní a přitom velmi praktické.

Proč si vybrat skleněné obklady?

  • Skleněné kuchyňské obklady vyrábíme z kaleného skla, které je vysoce odolné.
  • Sklo za kuchyňskou linkou (resp. za kuchyňskou pracovní deskou) se na rozdíl od klasických kachliček mnohem lépe udržuje – je vyrobeno z jednoho kusu skla a nejsou tu téměř žádné spáry, ve kterých by se nečistoty držely.
  • Skleněné obklady jsou bezpečné – pokud se obložení rozbije, střepy z něho neřežou, podobně jako v případě autoskel.

Skleněné obložení kuchyně

Minimalistický design nové kuchyně jednoho z našich zákazníků, doplněný o skleněné obložení.

Vlastnosti skleněných obkladů

Skleněné obkladové desky vyrábíme pro naše zákazníky už několik let, a proto vám můžeme nabídnout velmi kvalitní provedení. Naše skleněné obklady a panely jsou dokonale hladké a lesklé. Pro vaši kuchyň nebo třeba koupelnu vyrobíme obkladové desky na míru – není problém do nich umístit otvory pro zásuvky nebo pro vestavěné spotřebiče.

Skleněné desky za kuchyňskou linku

Použití kaleného skla zajišťuje vysokou odolnost. Skleněné obklady výborně obstojí v kuchyni, kde můžou být bez omezení vystaveny vysokým teplotám, jsou odolné také vůči mechanickému poškození.

Skleněné panely do koupelny

V koupelnách zase skleněné panely krásně korespondují se skleněnými sprchovými kouty, dobře odolávají vlhkosti a jsou vhodné i pro alergiky, protože jsou méně náchylné ke vzniku plísní.

Barvy skleněných obkladů

Skleněné obklady do kuchyně vám vyrobíme ve více než 200 odstínech.

Pokud se vám skleněné obklady do kuchyně či a skleněné desky za kuchyňské linky líbí, podívejte se ještě do fotogalerie kuchyní, které jsme už vyrobili. V některých skleněné obklady najdete. A pak už stačí nám zavolat nebo vyplnit nezávaznou poptávku, a nové skleněné obložení kuchyně můžete mít co nevidět doma!

Mohlo by Vás také zajímat:

Napište nám!

Máte zájem o některý z našich produktů? Napište nám, který Vás zaujal!

Nebo zavolejte!

Rádi se s Vámi domluvíme i slovně.

+420 778 044 332
Volejte Po-Pá 9:00 - 18:00