Modernizace a renovace kuchyní

Vaše kuchyň + naše práce = Kuchyň jako nová!

Modernizace kuchyně vám pomůže zefektivnit práci, zatraktivnit interiér a obnoví staré či poškozené materiály. Že je lepší vyhořet, než rekonstruovat byt? Ve Stylishrooms vás přesvědčíme, že renovace kuchyně tak dramatická není a může změnit to, jak se v kuchyni při obvyklých činnostech cítíte.

Vyplňte náš krátký formulář a pošlete nám fotku kuchyně, kterou chcete renovovat. My se vám ozveme zpátky a společně vymyslíme nejvhodnější plán modernizace. Cenovou nabídku a grafický návrh kuchyně pro vás zhotovíme zdarma – stačí se s námi pouze sejít a dospecifikovat si celý projekt!

Pošlete nám fotku vaší kuchyně

Popište nám,
co byste na ní chtěli změnit

Nechte nám na sebe kontakt

ozveme se Vám do 24 hodin! Potřebujeme zjistit základní informace, ze kterých budeme vycházet při kreslení návrhu kuchyně zdarma

Pár rad, jak vylepšit kuchyň

Jak vylepšit kuchyň, aby hosté otevírali ústa úžasem a nikoliv hlady? Celkovou proměnou začínající pěkně od podlahy! Během modernizace kuchyně si Vaši pozornost zaslouží…

 1. Kuchyňská linka a skříňky – jejich umístění závisí na tom, zda jste leváci či praváci, jak veliký prostor kuchyně nebo kuchyňský kout zabírá a jaký je tvar kuchyně.
  1. Kuchyň do L
  2. Kuchyň do U
  3. Kuchyň do G
  4. Jednořadá kuchyň
  5. Dvouřadá kuchyň
  6. Kuchyně s ostrůvkem

  Kuchyňských skříněk je velká spousta druhů, některé jsou výklopné, jiné se otevírají jako klasické šuplíky, někomu se zase hodí rohové skříňky. Podívejte se, jaké vnitřní vybavení kuchyně můžete mít.

 2. Pracovní plochy – důležitá je především pracovní deska do kuchyně. Na té se příliš nevyplatí šetřit. Zažije toho totiž spoustu: styk s vařícími předměty, s olejem a lepkavými tekutinami, pády ostrých předmětů a mnoho dalšího. Měla by tedy, podobně jako podlaha, být bytelná a lehce omyvatelná. Také bychom si měli dobře rozmyslet, zda v ní bude dost prostoru pro dvojdřez, nebo si vystačíme jen s jedním a dostaneme tak více místa pro úpravu jídla. Přečtěte si další informace o vybavení kuchyně.

 3. Kuchyňské spotřebiče – Pokud chcete komplexní renovaci kuchyně, obstaráme Vám také nové spotřebiče. Právě renovace kuchyně je dobrou příležitostí pro zabudování vestavěných spotřebičů, které jsou energeticky úspornější a především krásně zapadnou do celku kuchyně.

Chtěli byste vidět, jak taková renovace kuchyně či jiné místnosti může dopadnout, když ji neprovádí animovaní kutilové Pat a Mat, ale zkušení a sehraní profesionálové? Podívejte se do fotogalerie, na vizualizace nebo na reference od našich zákazníků.

Napište nám!

Máte zájem o některý z našich produktů? Napište nám, který Vás zaujal!

Nebo zavolejte!

Rádi se s Vámi domluvíme i slovně.

+420 778 044 332
Volejte Po-Pá 9:00 - 18:00