Reference

Je pro nás důležité, abyste byli spokojení na 100 %. Proto se snažíme ke všem našim zakázkám přistupovat tak, jako bychom je realizovali pro sebe. Víme, že investici do nábytku na míru jste si rozmýšleli dlouhou dobu a že bezchybný výsledek je pro Vás důležitý. Proto se můžete spolehnout na maximálně vstřícný přístup a naši snahu splnit maximálně Vaše očekávání.

Přečtěte si reference od našich dalších zákazníků. My budeme doufat, že přesvědčí i Vás.

Reference vestavěné kuchyně na míru

Dobrý den paní Macarová,
firma Stylishrooms je pro nás vynikajícím partnerem, který plnil všechny naše požadavky od návrhu až po montáž včetně trpělivého naslouchání několika našim změnám. Nyní, po zhruba půlročním používání kuchyně a vestavěných skříních jsme na žádném nábytku neodhalili ani jedinou vadu. Firma Stylishrooms nejspíše není nejlevnějším partnerem, na kterého narazíte, ale z vlastní zkušenosti mohu říci, že je rozhodně jedním z nejspolehlivějších a nejférovějších.
Děkujeme vám, paní Macarová, pane Vytisko a Mičane, s vaším nábytkem je bydlení hned pohodovější.

S pozdravem

Martin ŠIMEK
Reference vestavěné kuchyně na míru

Na firmu Jardy Váni Stylishrooms jsme se obrátili na základě doporučení nejprve při hledání vhodné kuchyně do našeho bytu. Naším požadavkem bylo vytvoření stylově jednoduché, elegantní a přitom funkční, kvalitní a cenově dostupné kuchyně. To myslím splnili na jedničku. Pomohli nám s výběrem jednotlivých prvků, materiálů i technickými problémy. Montáž i předání proběhlo také bez problémů. Na základě spokojenosti jsme se na firmu obrátili ještě při zhotovení skříně v předsíni a posléze nábytku do koupelny. Vzhledem k dobré kvalitě provedení a celkově pozitivním zkušenostem jak s prací tak i komunikací doporučuji firmu svým známým a přátelům.

MDDr. Jitka Resová
Reference vestavěné kuchyně na míru

Dobrý den pane Váňo,
chci Vám poděkovat alespoň touto cestou za práci Vašeho kolegy, který se včera věnoval montáži skříně u nás v Mnichově Hradišti. Pro mě to byl krásný zážitek, že je možné v dnešní, uspěchané době, vidět profesionální přístup k řemeslu. Obyčejně máme zkušenosti opačného rázu, kdy se říká „řemeslo braň se“.

Děkuji

Petr Praženka
Reference vestavěné kuchyně na míru

Stylishrooms jsme si vybrali pro zakázku dětských pokojíčků. Měli jsme velké obavy z návrhů, jelikož máme velmi atypické podkrovní prostory. Po konzultaci s Lukášem Vytiskou jsem začala věřit, že se pokojíčky podaří. Návrháři vytvořili návrhy, společně jsme doladili barvy a detaily. Do měsíce byla zakázka hotová. Montáž proběhla bez problému, dle dohodnutého času. Pánové, co nábytek montovali, byli rychlí, precizní a čistotní. Tím mám na mysli, že po jejich odchodu jsem v pokojíčkách nemusela sáhnout po žádném uklízecím prostředku.

Pokoje jsou úžasné, funkční a obě naše děti v nich tráví rády čas.

Mohu vřele doporučit.

Radka Urbanová
Reference vestavěné kuchyně na míru

K obývací stěně – ani jsem si to neuměla představit, je to prostě nádherné! Klobouk dolů, jste opravdu moc moc šikovní! Strašně se nám to líbí a mně se ulevilo, protože jsem se poslední týdny už bála, že se to tam vlastně nehodí a ani jsem netušila, jak to vlastně bude vypadat...
Takže obrovské díky za všechno, konečně bydlíme a moc se z toho radujeme!

Zákazník (nechce být uveden)
Reference vestavěné kuchyně na míru

Dobrý den,
od firmy Stylishrooms jsme si nechali vyrobit kuchyň, vestavěnou skříň, skříně do chodby a koupelny. Skvělé bylo, že pracovníci této firmy zohlednili důsledně nejen prostorové možnosti našeho bytu, kterému přizpůsobili všechen navrhovaný nábytek, ale konzultovali s námi také různé technické detaily, které jsme si do té chvíle ani neuvědomili a přitom nám následně přišly důležité (typ povrchu, způsoby otvírání skříněk, zkosení hran, barevné provedení......atd.). Vcelku se nám hodilo také to, že firma některé věci řešila přímo se zedníkem, který prováděl částečnou rekonstrukci našeho bytu. Byli jsme tak ušetřeni komunikace o tom, kde co vede za kabel, trubku, nebo šachtu. Montáž proběhla rychle a bez komplikací. No prostě není nad to, když někoho práce baví, a navíc se v ní vyzná.
Obzvlášť bychom chtěli ocenit práci paní architektky Jany Macarové. Již u prvního setkání nás přesvědčila o své profesionalitě, skvělých nápadech a kreativitě. Právě proto jsme ji při navrhování kuchyně i ostatních kusů nábytku nechali volnou ruku. Jsme naprosto spokojeni a všem vřele doporučujeme.

S pozdravem

Petr a Tina Pánkovi
Reference vestavěné kuchyně na míru

Dobrý večer,

chtěla bych Vám velmi poděkovat za osobní přístup, ochotu a precizně zpracovaný návrh. Vaše služby určitě doporučím, pokud bude příležitost.

Ještě jednou moc děkuji a přeji hodně štěstí v pracovním i osobním životě.

Zuzana
Reference vestavěné kuchyně na míru

Naprostá spokojenost, mohu jen doporučit.

D. Krbcová
Reference vestavěné kuchyně na míru

Rádi bychom poděkovali celému týmu Stylishrooms za skvělou spolupráci. Všichni jste s námi měli trpělivost, i když jsme několikrát měnili návrhy. Komunikace byla vždy bezproblémová a s termínem montáže naší šatní skříně jste nám vyšli absolutně vstříc. Používané materiály jsou perfektní a každý si u vás jistě najde své.

Protože jsme byli s první realizací moc spokojeni, obrátili jsme se na Stylishrooms i s realizací naší obývací stěny, kterou jsme chtěli mít originální a z kvalitních materiálů. Jsem si jistá, že budeme společně realizovat i další zakázky.

Sečteno, podtrženo:
+ komunikace + kvalitní materiály + skvělé vychytávky a nejnovější trendy + flexibilita

M. a L. Heřmanovi
Reference vestavěné kuchyně na míru

Funkčnost, nápaditý design a kvalitní provedení. Všechny tyto požadavky na moderní nábytek do naší prodejny Obchodu s dárky splnila profesionální firma Stylishrooms na výbornou. Ocenění si zaslouží i perfektní přístup k naší zakázce. Zkušený tým firmy vyslechl, jaká máme přání, a navrhl ideální řešení přesně pro naši prodejnu. V předem domluveném termínu proběhla jak výroba nábytku, tak i jeho instalace. Jsme moc spokojení a děkujeme!

Ing. Ladislav Janík
Reference vestavěné kuchyně na míru Praha 10

Dobrý den, pane Váňo!
Po více než jednom roce užívání kuchyně od firmy Stylishrooms musím konstatovat, že jsme s výsledkem Vaší práce naprosto spokojeni. Kuchyň splňuje naše nároky nejen po stránce estetické, která se mimořádně vydařila, ale oceňujeme i její praktičnost při každodenním využívání. Rovněž práce na návrhu kuchyně i samotná instalace Vašimi pracovníky zasluhuje naše uznání. Vaši firmu mohu bez zaváhání doporučit, a také to tak v rámci možností dělám:)
Děkuji.

Lukáš Fait
Grafický návrh skříně do předsíně Praha 9

Dobrý den,
Firmu znám od začátků a je neuvěřitelné jak dobře svou práci odvádí. Vše přizpůsobí přáním klienta a hlavně, dokáže se trefit do vkusu a potřeb zákazníka. Je to už naše třetí skříň a už nyní plánuji a šetřím na další výtvor. Vím, že se mi vyplatí si o trošku připlatit :-).
S pozdravem

Martin Sudlík
Grafický návrh kuchyně na míru Praha 8

S touto firmou mám jen dobrou zkušenost. Perfektní provedení vestavěné skříně i kreativita a ochota při řešení problémů s kuchyní, s tím jsem se ještě nesetkala. Naše komunikace probíhala jen po e-mailu a telefonicky, jsou tedy velmi samostatní a pracují profesionálně. Určitě tuto firmu můžu všem doporučit.

Radka Habešová
Reference kuchyně na míru Praha 10

Na firmu Stylishrooms sme dostali odporučenie od známeho po niekoľkých mesiacoch hľadania štúdia, ktoré by nám realizovalo kuchynskú linku. Od prvého telefonického kontaktu a jednania a ochoty okamžitého zamerania a návrhu materiálov a prevedenia, sme vedeli, že jednáme so správnou firmou. Veľmi pružná komunikácia a flexibilita, ochota pracovať na návrhu a cene, takýto prístup ku zákazníkovi je v dnešnej dobe veľmi cenný. Prevedenie a montáž prebiehali veľmi profesionálne, čisto, bez akýchkoľvek komplikácií. Dokonca po odovzdaní diela bola po niekoľkých dňoch uskutočnená revízia drobností. S výsledkom sme nad mieru spokojní (kvalita, detaily, materiál, prevedenie) a kuchyňa je naším najobľúbenejším miestom v byte. Po veľmi dobrej skúsenosti nám firma Stylishrooms tiež realizovala zákazku vstavanej skrine s rovnakým výsledkom.
Týmto sa chceme poďakovať Stylishrooms za profesionálnu spoluprácu. Ďakujeme!

Zuzana Fogelová
Reference kuchyně na míru Praha 9

Firmu Stylishrooms jsme oslovili s projektem realizace kuchyně na základě doporučení spokojeného klienta. Příjemné jednání, inovativní nápady, bezchybná realizace a ochota plnit naše náročné požadavky, to jsou hlavní atributy naší zkušenosti se Stylishrooms. Již jsme doporučili tuto firmu našim známým a v brzké době bychom s nimi rádi spolupracovali na dalším projektu.

Barbora Chaloupková a Jiří Vybíral
Reference skříně na míru Praha 8

Dobrý den pane Váňo,
vzhledem k tomu, že jsme s vaší prací spokojeni, rádi se přidáme k vašim kladným referencím.

Petr Lacina
Grafický návrh kuchyně na míru Praha 7

Vyjadřuji svoji naprostou spokojenost s celým průběhem zakázky, od počátečního měření a návrhů až po finalizaci do posledního šroubku a lišty. Ostatně o tom svědčí i to, že své doporučení šířím mezi známými a příbuznými, a jak vím, tak někteří této mé reference k své plné spokojenosti již využili. Jsem spokojen a zároveň i rád, že existují firmy, ze kterých má zákazník dobrý pocit. Děkuji.

Vratislav Pavlík
Reference vestavěné skříně na míru Praha 6

Jsem velká detailistka a navíc se zabývám interiérovým designem, takže pracovat pro mě není jednoduché. Jsem ráda, že jsem si k realizaci svého interiéru vybrala právě Stylishrooms. Tam totiž zakázky dle přání klienta nejen vyrábí, ale také, na rozdíl od mnoha firem, s kterými jsem se setkala, nad nimi i tvůrčím způsobem přemýšlí a realizují je s velkou přesností provedení. Člověk tak ušetří spoustu času, peněz a nervů. Stylishrooms mohu vřele doporučit.:-)

Dagmar Satinová
Grafický návrh pracovny na míru Praha 5

Profesionální práce od zadání zakázek, přes zpracování návrhu, až po vlastní realizaci. Vždy dodržení dohodnutých termínů. Zpracování nestandardních zakázek, které jiné firmy nebyly schopny realizovat. Respekt k ceně času zákazníka. Flexibilní přístup k případným změnám, které vyplynuly z konkrétní situace na místě při realizaci. Budu-li opět potřebovat cokoli z této oblasti, obrátím se na Vaši firmu.

Milan Slavík
Reference kuchyně na míru Praha 4

Poděkování zaměstnancům firmy Stylishrooms za jejich perfektní přístup k naší zakázce.
Byli jsme o začátku spolupráce se Stylishrooms velice spokojeni, jak s nákresem, tak s průběhem zpracováním naší zakázky. Od firmy máme kuchyň a další nábytek.

Touto formou bychom jim chtěli moc poděkovat.

J. Pechatý
Grafický návrh vestavěné skříně Praha 3

Stylishrooms dokázali pohotově reagovat na moje nadstandardní přání, a co je pro mě nejdůležitější - realizovali jej na absolutně špičkové úrovni, rychle a za cenově přijatelných podmínek. Stylishrooms jsou profesionálové ve velkém stylu!

Martin Skřivan
Reference kuchyně na míru Praha 2

Skvělá spolupráce, profesionální přístup a odpovídající provedení.

F. Anderle, spokojený klient
Reference vestavěná skříň Praha 1

Dobrý den, pane Vytisko,

Instalace skříně proběhla úspěšně, jsme moc spokojeni, skříň je 100% podle naší představy, moc Vám děkuji!

Dimitry Panchenko

Stylishrooms worked on fabricating our kitchen. We absolutely love the final product and would recommend them to any of our friends and family. I am an architect and would also recommend them to any of my clients (already have). Stylishrooms were able to bring our contemporary taste to life and deliver a kitchen that is clean, modern, functional and employs well crafted details. They were on-time with their installation, took great care of our apartment during the installment process and were very professional. Stylishrooms met our expectation and made sure we were happy with the end-result, Thank you!

Ing. arch. Barbara Corejova & Ing. Peter Corej

Firmu Stylishrooms jsem před časem požádala o zpracování několika zakázek, které se realizovaly nezávisle po sobě. S vlastní realizací jsem byla velice spokojena. Vše probíhalo dle řádného systému: poptávka, konzultace pana Váni osobně v místě budoucí realizace, cenová nabídka včetně grafického zpracování, další konzultace našich požadavků a změn, odsouhlasení nabídky, vlastní realizace a konečná konzultace s panem Váňou zda je vše, jak má být. Toto vše probíhalo ve velmi krátkém časovém období (vím, o čem mluvím, předchozí zakázka prováděná velkou a velice známou firmou byla po zaplacení 100% zálohy realizována celý 1 rok a ani poté jsme nebyli spokojeni!!!) což by mělo být běžné ale u mnoha firem tak není. U firmy Stylishrooms jsme po delším čase nemuseli nic reklamovat, vše je v pořádku, což nás nesmírně těší a chtěli bychom tímto celé firmě ale i konkrétně panu Váňovi velice poděkovat a popřát mnoho dalších spokojených zákazníků.

P. S.: Zůstaňte takoví, jací jste, protože v této republice se již takových firem mnoho nenachází!!!!!

Skopalová

So spoločnosťou Stylishrooms mám už niekoľko skúseností na menších zákazkách v mojom byte a na základe spolupráce s nimi ich môžem iba vrelo odporúčať. Nielen za vynikajúce ceny, ale najmӓ za ich proklientský prístup, dodržiavanie termínov, kvalitne odvedenú prácu a v neposlednom rade za ich návrhy a rady. Ak by som sa o nich dozvedel oveľa skôr, určite by som ich služby využil ešte častejšie. Takto mi ostáva aspoň dobrý pocit z toho, keď môžem o nich informovať u mojich kamarátov, známych, kolegov alebo obchodných partnerov a odporučiť im, aby sa na nich obrátili a zistili, že nebudú ľutovať.

Fukszi Tomáš

Firmou Stylishrooms jsme já i přítel, jakožto zákaznici, přímo nadšení. Doma máme od této firmy barový stůl a dvě velké skříně a rozhodně tím naše vzájemná spolupráce nekončí. Velice ochotně s námi byly prodiskutovány naše původní návrhy, přičemž zaměstnanci firmy přicházeli s různými nápady a vylepšeními a konečný výsledek byl vždy perfektní. Zpracování zakázky bylo rychlé, stejně tak montáž, vše dohromady bez problémů a v přítomnosti nesmírně sympatických lidí. Komunikace během zpracování obou zakázek byla taktéž bez problémů, mohli jsme volat kdykoliv a vždy jsme se dovolali, o stavu zpracování jsme navíc byli průběžně informováni z vlastní iniciativy firmy. Ve všem, v čem mohla, vyšla nám firma maximálně vstříc. Zatím nikdy jsme se nesetkali s firmou po všech stránkách takto dokonalou, stejně tak s takto šikovnými pracovníky firmy. Hodnotíme nejvyšším možným počtem bodu!!!

Simona a Pavel

Oslovili jsme společnost Stylishrooms na doporučení mého známého. Zakázka se skládala ze dvou vestavěných šatních skříní do 2 dětských pokojů, dále pak vestavěné skříně do předsíně, a vestavěné skříně do velké šatny. Nejprve proběhlo zaměření přímo na místě a výběr materiálů korpusů, dveří a rámů. Následně nám pak byl poslán návrh skříní včetně cenové kalkulace. Vše jsme odsouhlasili, potvrdili a během 14 dní měli skříně nainstalované.
Celý průběh zakázky proběhl bez jakýchkoliv komplikací, hladce a hlavně rychle. Velmi jsme ocenili dobré rady při rozdělení prostorů jednotlivých skříní.
Skříně využíváme každý den a jsme velmi spokojeni s jejich funkčností a kvalitou provedení.
Jsme velmi spokojeni s přístupem společnosti Stylishrooms a proto ji dále doporučujeme našim známým.

Tomáš Pravda

Napište nám!

Máte zájem o některý z našich produktů? Napište nám, který Vás zaujal!

Nebo zavolejte!

Rádi se s Vámi domluvíme i slovně.

+420 778 044 332
Volejte Po-Pá 9:00 - 18:00