Pro zákazníky

Souhrné informace o našich službách
„Víme, že nákup vestavěné skříně nebo kuchyně na míru je pro Vás velká věc. Proto se snažíme Vám vyjít vstříc ve všem, abyste kromě nového nábytku měli i radost a dobrý pocit.“
Jaroslav Váňa & Lukáš Vytiska
majitelé společnosti Stylishrooms

Některé věci zkrátka mají být zadarmo!

1. 3D Návrh

Pokud k nám přijdete na schůzku, rádi pro vás vytvoříme pěkné a propracované 3D návrhy vašeho nového nábytku na míru zcela zdarma.

2. Cenová nabídka

Víme, že na hezké obrázky se dobře dívá, ale nakonec jde vždy i o cenu. Součástí 3D návrhu je proto také cenová nabídka.

3. Doprava po Praze zdarma

Vestavěné skříně i kuchyně se špatně převážejí metrem. Po Praze Vám nové vestavěné skříně nebo kuchyně na míru dovezeme zdarma.

Kontaktujte nás

Preferujete osobní setkání před internetovou komunikací? Přijďte se podívat na naši prodejnu, kde všechno snáz domluvíme a my si uděláme přesnější představu o Vašem vysněném nábytku na míru.

Pohodlný nákup nábytku na míru

Myslíme si, že naším úkolem není jen dodat kvalitní nábytek. Zakládáme si na tom, abyste kromě nového nábytku byli přímo nadšení i tím, jak celý nákup proběhne. Věřte, že nic pohodlnějšího nenajdete!

 • Váš dotaz nebo objednávku vyřídíme téměř okamžitě.
 • Vždy platíte až za konečný produkt.
 • Na naše vybrané zboží dostanete doživotní záruku.
 • K ničemu se předem nezavazujete.
 • Naši montážníci vše dovezou, postaví, uklidí po sobě a veškerý nepořádek zase odvezou.
 • Pro informace o aktuálních termínech dodání nás, prosím, kontaktujte.

Jak probíhá nákup vestavěné skříně a kuchyně na míru?

 1. Pošlete nám náčrt vaší představy o skříni nebo kuchyni, pošlete nám klidně jen její popis anebo jednoduše vyplňte nezávaznou kalkulaci.
 2. My vám zdarma vypracujeme návrh a cenovou kalkulaci a zašleme vám ji zpět.
 3. Pokud se pro nás rozhodnete, společně pak vyladíme detaily.
 4. Poté domluvíme termín, kdy k vám přijde náš technik zaměřit prostor, do kterého bude nábytek umístěn.
 5. Následuje potvrzení objednávky a domluvení termínu montáže.

Upozornění: Abychom vám mohli dodat kvalitní 3D návrh a cenovou nabídku, je osobní schůzka nezbytná. Je také podmínkou k tomu, aby pro vás byl tento návrh zcela zdarma. Neustále se snažíme zlepšovat naše služby a produkty a na základě samotné emailové poptávky nejsme schopni vám dodat komplexní návrh. Pokud za námi přijedete, vše si snadno vysvětlíme a návrh začne vznikat už během schůzky. Dodaný návrh a cenová nabídka tak bude mnohem přesnější.


Pokud jste časově vytížení, bydlíte daleko anebo je vaše zakázka rozsáhlejšího charakteru, je nejlepší zvolit službu osobní architekt. Stojí to pouze 2500 Kč (částka bude při realizaci odečtena) a nově nabízíme i možnost lepších, kvalitně prokreslených vizualizací, které vám zpracují naši zkušení architekti. Ceny těchto návrhů budou řešeny až podle náročnosti projektu individuálně se zákazníkem.

Jak probíhá montáž nábytku na míru?

Montáž nábytku provádějí naši zkušení technici s vlastním vybavením. To, jak dlouho bude montáž trvat, bude vždy záležet na rozsahu a složitosti zakázky. Montážníci po sobě vždy perfektně uklidí a zprovozní všechny spotřebiče v kuchyních na míru. Váš nový nábytek, vestavěné skříně i kuchyně tak budou ihned připraveny k používání. Zbavíme Vás také všech obalů a odpadového materiálu po montáži.

Napište nám!

Máte zájem o některý z našich produktů? Napište nám, který Vás zaujal!

Nebo zavolejte!

Rádi se s Vámi domluvíme i slovně.

+420 778 044 332
Volejte Po-Pá 9:00 - 18:00