Osobní architekt

Pro složitější zakázky a realizace vám nabízíme možnost využít služby profesionálního architekta. Tato služba sice stojí 2500 Kč, ale tuto částku vám po uskutečnění celého projektu odečteme z finální ceny zakázky. Budete ji pak tedy mít také zadarmo.

Kdy využít službu Osobní architekt?

  • Nestačí vám základní návrh designéra – chcete, aby si váš interiér prohlédl vystudovaný architekt a vyladil návrh nového nábytku do posledního detailu.
  • Plánujete rozsáhlou realizaci (např. celou kuchyň nebo vybavení celého pokoje) – v takovém případě je služba osobního architekta opravdu doporučována. Proč? Je to opravdu nízká cena za profesionální architektonický návrh, kterou vám navíc odečteme z finální částky za celou realizaci.
  • Složité návrhy netradičních interiérů architekt lépe odhadne a vymyslí vám nejlepší možné řešení. Je výhodnější hned na začátku investovat do našeho osobního architekta, než si pak celý život stěžovat na nefunkční provedení od řemeslníka.
  • Osobní architekt vám kromě nové kuchyně navrhne i kompletní vybavení jako je kuchyńský stůl nebo židle, představí vám varianty s použitím různých materiálů a bude vám ke konzultacím k dispozici po celý běh projektu.
  • Služba osobního architekta za 2500 Kč se vztahuje na návrh jedné místnosti.

Jak funguje služba Osobní architekt?

  • Po domluvě s vámi proběhne schůzka s architektem v místě realizace.
  • Následně vám zašleme fakturu na 2500 Kč a po jejím zaplacení obdržíte návrhy od architekta.
  • Poté spolu s vámi doladíme všechny detaily a začneme s výrobou nábytku.
  • Při platbě za celou realizaci vám odečteme 2500 Kč z finální ceny zakázky.

Děláme i kalkulace a návrhy ZDARMA – je v nich vše podstatné a zpracovávají je naši designéři. Abyste tento návrh zdarma získali, je potřeba se s námi alespoň jednou sejít a společně vše probrat.

Pokud si nevíte rady, jaký typ návrhu si vybrat pro váš projekt, zavolejte nám! Rádi vám poradíme.

Jaké další placené služby nabízíme?

Technické podklady pro stavbu – za 1200 Kč s DPH vám vypracujeme technickou dokumentaci. Ta obsahuje informace o elektrických přípojkách, vodovodních přípojkách atd. Tuto dokumentaci využijete v případě, kdy stavíte dům nebo rekonstruujete byt.

Částku 1200 Kč za přípravu technické dokumentace Vám také odečteme z celkové ceny realizace!

Zaujala Vás služba Osobní architekt?

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás a zeptejte se nás na cokoli, co Vás zajímá. Kontaktní údaje naleznete zde, využít můžete také kontaktní formulář níže.

Napište nám!

Máte zájem o některý z našich produktů? Napište nám, který Vás zaujal!

Nebo zavolejte!

Rádi se s Vámi domluvíme i slovně.

+420 778 044 332
Volejte Po-Pá 9:00 - 18:00