Obklady kuchyně

Obkladové desky a panely do kuchyně

Kuchyňské obklady jsou nepostradatelným prvkem každé moderní kuchyně. Dotvářejí celkový výraz místnosti a proto mají nejen funkční význam, ale i estetickou hodnotu. Díky současnému sortimentu obkladových desek a kuchyňských panelů existuje nespočet možností a variant, které jsou schopné pokrýt jakékoliv přání zákazníka.

Chci nové kuchyňské obklady

Kuchyně na zakázku a kuchyňské obklady

Moderní obkladové materiály

Současné obkladové materiály nabízejí velmi kvalitní technologické zpracování, rychlou a jednoduchou montáž, nízkou hmotnost i výborné tepelné a zvukové izolační vlastnosti. Samozřejmostí moderních obkladů do kuchyně je špičkový design. Je možné zvolit i imitace různých materiálů jako například cihlu, obkládačky či dřevo. K dispozici jsou obkladové profily, mozaiky i velkoplošné obkladové desky a obkladové panely, které se stávají poslední dobou velmi oblíbené.

Desky za kuchyňskou linku

Specifickou záležitostí jsou obkladové desky přímo za kuchyňskou linku. My doporučujeme volit pro desky za kuchyňskou linku sklo. Skleněné obklady se na rozdíl od klasických kachliček mnohem lépe udržují. Skleněná deska za kuchyňskou linku je vyrobena z jednoho kusu skla a nejsou v ní téměř žádné spáry, ve kterých by se držely nečistoty. Skleněné obkladové desky jsou navíc bezpečné – jsou vyrobeny z vysoce odolného kaleného skla, a pokud se deska přeci jen náhodou rozbije, střepy z ní (podobně jako v případě autoskel) neřežou.

Pokud se skleněných obkladů obáváte jako trochu netradičního řešení, nenechte se mýlit. Zákazníci je mají ve velké oblibě a skleněné obklady lze směle označit jako jeden z nejvýraznějších kuchyňských trendů současnosti. Mercedes mezi obkladovými skly představují lacobely, speciální lesklá neprůhledná skla používaná velmi často na dveře skříní a skříněk na míru nebo právě na obklady za kuchyňskou linku.

Napište nám!

Máte zájem o některý z našich produktů? Napište nám, který Vás zaujal!

Nebo zavolejte!

Rádi se s Vámi domluvíme i slovně.

+420 778 044 332
Volejte Po-Pá 9:00 - 18:00