O nás

Vyrábíme vestavěné skříně a kuchyně na míru a snažíme se být v tom nejlepší. Naše práce nás baví a každá zakázka je pro nás výzvou. Neodmítáme nikoho a každému vyjdeme vstříc – ústupky ale neděláme v otázkách kvality.

Stylový nábytek na míru pro Vás navrhujeme a vyrábíme už více než 5 let, v návrzích preferujeme jednoduchý a čistý design a praktickou krásu. Nebojíme se velkých či atypických realizací a nadšeně kreslíme i malé skříňky. Zkuste to s námi – chceme Vám nabídnout to nejlepší.

Proč si vybrat nás

Chceme být nejlepší

Každou zakázku řešíme tak, jako bychom ji dělali pro sebe.

Kreslíme ve 3D

Na základě schůzky s vámi připravíme 3D návrh zdarma.

Milujeme dialog

Flexibilita pro nás není prázdný pojem. Vaše názory potřebujeme.

Nesnášíme čekání

Neradi čekáme na nový nábytek stejně jako vy. Pracujeme rychle.

Vybere si u nás každý

Náš sortiment je inspirován Vámi. Seženeme Vám to, co chcete.

Neodmítneme nikoho

Máte atypické požadavky? Připravíme návrh na míru Vám, Vašemu pokoji i peněžence.

Návrhy od profesionálního architekta zdarma

Hledáte komplexní řešení úložných prostor či ideální sladění nové kuchyně s vaším stávajícím interiérem? Využijte služeb našeho architekta, a to zdarma. Více »

Kdo jsme?

Kdo navrhne Váš nový nábytek na míru? Seznamte se s námi a podívejte se na naše návrhy.

Lukáš Vytiska

Původně navrhoval hlavně vestavěné skříně, ale za asi 7 let v nábytkářské branži získal hodně zkušeností – ve Stylishrooms Vám teď navrhne a vymyslí jakýkoli nábytek na míru. Líbí se mu praktický, jednoduchý a moderní design a vyznává smysl pro detail v kombinaci s funkčním zpracováním. Rád kombinuje přírodní materiály s moderními barvami a od dětství miluje LEGO.

Podívejte se na některé jeho návrhy vestavěných skříní.

Jaroslav Váňa

Specialista na návrhy kuchyní na míru, kterých za asi 7 let své praxe navrhnul už několik stovek. Na všech je patrná jeho závislost na designu a krásných věcech, kterými se celoživotně rád obklopuje. Nesnáší nepořádek, což se odráží i v čistém stylu, který vyznává při kreslení kuchyní na míru.

Podívejte se na některé jeho návrhy kuchyní na míru.

Jiří Beránek

Vedoucí dílny Stylishrooms řeší všechny zakázky osobitě a z jeho práce je to vidět. I když v dílně musí přemýšlet hlavně v technických souvislostech, má smysl pro detail a umí vybočit ze zajetých kolejí. Truhlářství je jeho koníčkem a i díky tomu má perfektní orientaci v tomto oboru a velmi bohatou praxi.

Tomáš Veselý

V oboru nábytkářství je krátce, ale jeho práce je s tímto oborem spojena jen okrajově – Tomáš má totiž ve firmě na starosti fakturace, objednávky a správu počítačové sítě. V této oblasti má naopak zkušeností hodně a je naším převozníkem do světa „za skříní“.

Ing. arch. Jana Macarová

Jana má ráda, když celý interiér nejen dobře vypadá, ale i funguje. Po studiích architektury na ČVUT se tak věnovala převážně návrhům staveb a interiérů jako celku. Ve Stylishrooms navrhuje celé pokoje, ale i jednotlivé kusy nábytku tak, aby ladily s existující povahou místa.

Vzorové vizualizace vestavěných skříní

Nevíte, jakou skříň vlastně chcete? Možná vám pomůžou naše vzorové vizualizace, ve kterých najdete i orientační ceny skříní. Přejít na vzorové vizualizace »

Reference

Podívejte se na nábytek, který jsme postavili pro naše zákazníky, a hlavně na jejich spokojené reakce na naši práci.

Poděkování zaměstnancům firmy Stylishrooms za jejich perfektní přístup k naší zakázce. Byli jsme o začátku spolupráce se Stylishrooms velice spokojeni, jak s nákresem, tak s průběhem zpracováním naší zakázky. Od firmy máme kuchyň a další nábytek. Touto formou bychom jim chtěli moc poděkovat.

J. Pechatý, spokojený klient
Další reference »

Napište nám!

Máte zájem o některý z našich produktů? Napište nám, který Vás zaujal!

Nebo zavolejte!

Rádi se s Vámi domluvíme i slovně.

+420 778 044 332
Volejte Po-Pá 9:00 - 18:00