Jak zakrýt stoupačky v paneláku? Vyrobíme Vám na ně skříň!

05. 06. 2013

Žijete v paneláku? Nejste v tom sami – rodin v panelákových bytech je obrovské množství. A všichni řeší podobné problémy – rekonstrukce bytového jádra, rekonstrukce kuchyně nebo vymýšlení nových úložných prostor. Dnes Vám poradíme, jak schovat nevzhledné stoupačky.


Zakryjte stoupačky vestavěnou skříní

Ve Stylishrooms Vám můžeme pomoci s celým panelákovým bytem – zařídit renovaci kuchyně nebo rovnou její výměnu za novou, navrhnout Vám ale můžeme také chytré úložné prostory do paneláku, které vám pomůžou zužitkovat malý prostor v bytě. Anebo třeba schovat nevzhledné stoupačky!

Skříň na stoupačky: Elegantní a praktické řešení

Od zákazníků, kteří bydlí v paneláku, často slýcháme také stížnosti na to, jak vypadá jejich chodba – většinou se tu totiž v rohu nacházejí stoupačky – a tahle velká skrumáž trubek panelákovému bytu na kráse nepřidá. Takový roh se navíc velmi obtížně udržuje a uklízí. Každá situace se ale dá řešit a právě pro zakrytí stoupaček často navrhujeme speciální vestavěnou skříň.

Skříň na stoupačky

Podívejte se, jak jsme tuhle chytrou skříň na stoupačky navrhovali naposledy – na jedné straně místo na šatní ramínka a poličky, a za posuvnými dveřmi se zrcadlem jsou nenápadně schované stoupačky.

Vestavěná skříň trubky nejen chytře zakryje, ale navíc s ní získáte ještě nový úložný prostor. Stoupačky jsou přitom stále dostupné díky posuvným dveřím, takže není problém je třeba opravovat nebo měnit. Skříň na stoupačky se dá navrhnout do každého rohu – a klidně i tak, že nebude mít žádné stěny a půjde vlastně „jen“ o zasunovací dveře.

Líbí se Vám naše návrhy na nábytek na míru? Napište nám přes formulář dole nebo zavolejte a vymyslíme pěkné řešení i pro Vás interiér!

Potřebujete víc inspirace? Podívejte se na reference nebo do fotogalerie vestavěných skříní na naše další zakázky.

zpět na hlavní stránku

Napište nám!

Máte zájem o některý z našich produktů? Napište nám, který Vás zaujal!

Nebo zavolejte!

Rádi se s Vámi domluvíme i slovně.

+420 778 044 332
Volejte Po-Pá 9:00 - 18:00