Hledáme truhláře! Pojďte s námi vyrábět krásný nábytek!

16. 12. 2014

Chcete být součástí společnosti, která vyrábí krásný a kvalitní nábytek na míru? Pojďte pracovat k nám! V současnosti hledáme posilu přímo do výroby – potřebujeme šikovného truhláře, kterého jeho práce baví a chce v ní být lepší a lepší.

novinka-truhlar
Pojďte pracovat pro Stylishrooms – výrobce prvotřídního nábytku na míru. FOTO: istockphoto.com

V sekci kariéra najdete všechny aktuálně vypsané volné pozice ve firmě Stylishrooms. Právě teď ale nejvíce potřebujeme posilu do výroby. Hledáme pečlivého a spolehlivého truhláře se smyslem pro detail a praxí v oboru.

Práce pro truhláře: výroba nábytku v Praze

Vyrábět nábytek na míru je kreativní práce, která vyžaduje maximální přesnost a zápal. Pokud máte praxi jako truhlář a chtěl byste si vyzkoušet práci v mladé firmě, která vyrábí luxusní kuchyně a nábytek na míru, ozvěte se nám! Svým zaměstnancům nabízíme zázemí firmy s dlouhodobou perspektivou, stálý plat i osobní ohodnocení a hlavně zajímavou práci na exkluzivních projektech.

Více informací najdete v sekci kariéra, případně rovnou napište na email lukas.vytiska@stylishrooms.cz a jako předmět zprávy uveďte "Truhlář - pracovník výroby". Budeme se na vás těšit!

Lukáš Vytiska a Jaroslav Váňa,
Majitelé firmy Stylishrooms.

zpět na hlavní stránku

Napište nám!

Máte zájem o některý z našich produktů? Napište nám, který Vás zaujal!

Nebo zavolejte!

Rádi se s Vámi domluvíme i slovně.

+420 778 044 332
Volejte Po-Pá 9:00 - 18:00