Designové kryty na radiátory

13. 06. 2013

Když si člověk nechá udělat krásnou vestavěnou skříň nebo novou kuchyň, často pak přehodnotí názor na svůj starý nábytek. Ve srovnání s novými, lesklými kousky se najednou původní vybavení bytu zdá být tak trochu „out“. Nemusíte ale hned nově zařídit celý byt – například na zakrytí nevzhledných radiátorů si teď můžete pořídit stylový kryt.

Aby se starší vybavení bytu vedle nových skříní nepropadlo hanbou, pořiďte mu něco pěkného „na sebe“. I takhle zřejmě přemýšleli návrháři designových krytů na radiátory ModuloForm. Díky nim se Vám podaří zamaskovat staré topení, a podle informací od výrobce se tak stane pouze s 1% tepelnou ztrátou.

Kryt na topení snadno sladíte s nábytkem

Kryt na topení je vlastně dekorativní deska, která může mít různé barvy, motivy i tvary. Je opatřen příchytky, díky kterým je možné ho nad topení umístit. Spektrum dostupných barev a dekorů je opravdu široké, takže nebude problém kryt na topení sladit třeba s novou kuchyní nebo skříní na míru.

Zajímavé je, že systém ModuloForm, který Vám rádi zakomponujeme do Vašeho interiéru, můžete využít nejen nad radiátory. Jde totiž o systém obkladových panelů, které na sebe perfektně navazují a můžou tak tvořit i velké celky. Jejich originální design si tak můžete dopřát třeba místo kachliček nad kuchyňskou linkou anebo v obýváku za televizní stěnou.

Líbí se Vám využité designových obkladových panelů? Napište nám přes formulář dole nebo zavolejte a vymyslíme pěkné řešení i pro Vás interiér!

Potřebujete víc inspirace? Podívejte se na reference nebo do fotogalerie na naše další zakázky.

zpět na hlavní stránku

Napište nám!

Máte zájem o některý z našich produktů? Napište nám, který Vás zaujal!

Nebo zavolejte!

Rádi se s Vámi domluvíme i slovně.

+420 778 044 332
Volejte Po-Pá 9:00 - 18:00