Archiv novinek

Hledáme truhláře! Pojďte s námi vyrábět krásný nábytek!

novinka-truhlar

Chcete být součástí společnosti, která vyrábí krásný a kvalitní nábytek na míru? Pojďte pracovat k nám! V současnosti hledáme posilu přímo do výroby – potřebujeme šikovného truhláře, kterého jeho práce baví a chce v ní být lepší a lepší.

více

Jak si rychle a pohodlně objednat nábytek na míru

Nemáte zkušenosti s objednáváním nábytku přes internet a tak trochu se toho bojíte? U nás nemusíte. Nastíníme vám, jak u nás probíhá poptávka, vzájemný dialog, instalace skříně a vůbec všechno, co s tím souvisí.

více

Náš nábytek na míru se vám líbí. Děkujeme vám!

Když ráno přijdeme do práce, čeká na nás emailová schránka plná vašich poptávek. Každý den navštěvujeme naše klienty, zaměřujeme, vymýšlíme optimální řešení jejich interiérů, kreslíme návrhy. Máme práce nad hlavu a děkujeme vám za to! Velmi si vážíme toho, že jsme pro vás číslo 1 při výrobě nábytku na míru.

více

Jak se zbavit otravných zvuků v kuchyni?

2_75_03

Koza dělá mééé, pes haf, ale jak dělá kuchyně? Obvykle klap, ťuk, buch a podobně. Jak tyto otravné zvuky omezit, či se jich úplně zbavit? Pomoci mohou moderní doplňky do kuchyně. Představme si je.

více

Originální obývací stěna: poslouží pro televizi i tiskárnu

stena1_75

Téměř každý řeší, kam v obýváku postavit televizi, kam schovat tiskárnu a jak uskladnit knihy a další věci, které je potřeba v obývacím pokoji mít. Ale ne do každého interiéru se hodí masivní obývací stěna a ne každý sériově vyráběný televizní stolek je praktický. Odpovědí na všechny tyhle „ale“ je nábytek na míru. Podívejte se!

více
1 | 2 | 3 | 4 | > | >>

Napište nám!

Máte zájem o některý z našich produktů? Napište nám, který Vás zaujal!

Nebo zavolejte!

Rádi se s Vámi domluvíme i slovně.

+420 778 044 332
Volejte Po-Pá 9:00 - 18:00