Grafický návrh zdarma či konzultace s architektem

Chcete kuchyň nebo skříň? Nebo nábytek na míru do celého pokoje? V každém případě budete potřebovat grafický návrh, ve kterém se přesně specifikují všechny aspekty zakázky. U nábytku na míru je návrh zapotřebí vždy – musíme pro vás vše naměřit, rozmyslet, jak bude nový nábytek fungovat, vymyslet nejlepší možné uspořádání nebo navrhnout použité materiály.

Všem našim zákazníkům dáváme 3D návrh na míru a ZDARMA za předpokladu schůzky s námi, při které s vámi upřesníme potřebné detaily.

Pokud ale plánujete složitější realizaci, třeba chcete kompletně novou kuchyň nebo zařízení celého pokoje, doporučujeme vám využít naší službu Osobní architekt. O co jde? Domluvíme vám schůzku s architektem přímo v místě budoucí realizace a vy od něj následně získáte návrh, který celou zakázku pojme s důrazem na harmonické sladění celého interiéru.

Cena tohoto placeného návrhu je 2500 Kč včetně DPH a my vám ji navíc odečteme z finální ceny realizace, takže ji ve výsledku získáte zadarmo!

Proč si vybrat placený návrh od architekta?

  • V základním návrhu, který je zdarma, je vše podstatné. V placeném návrhu ale získáte navíc čas profesionálního architekta, který vám pomůže nový nábytek dokonale sladit se zbytkem interiéru.
  • Pokud investujete do nové kuchyně, je částka za placený návrh skutečně symbolická (a navíc vám ji po realizaci odečteme z finální částky).
  • V ceně za placený návrh je krátká schůzka s architektem a to v místě budoucí realizace (Praha), takže jeho návrh bude daleko propracovanější a konkrétnější a bude přesně akcentovat všechny vaše požadavky.
  • Výstupem ze schůzky bude návrh a cenová nabídka. Architekt vám zajistí nejlepší možné řešení vzhledem k interiéru a vašim požadavkům.

Jak funguje služba Osobní architekt?

  • Po domluvě s vámi proběhne schůzka s architektem v místě realizace.
  • Následně vám zašleme fakturu na 2500 Kč a po jejím zaplacení obdržíte návrhy od architekta.
  • Poté spolu s vámi doladíme všechny detaily a začneme s výrobou nábytku.
  • Při platbě za celou realizaci vám odečteme 2500 Kč z finální ceny zakázky.

Jaké další placené služby nabízíme?

Technické podklady pro stavbu – za 1200 Kč s DPH vám vypracujeme technickou dokumentaci. Ta obsahuje informace o elektrických přípojkách, vodovodních přípojkách atd. Tuto dokumentaci využijete v případě, kdy stavíte dům nebo rekonstruujete byt.

Částku 1200 Kč za přípravu technické dokumentace Vám také odečteme z celkové ceny realizace!

Napište nám!

Máte zájem o některý z našich produktů? Napište nám, který Vás zaujal!

Nebo zavolejte!

Rádi se s Vámi domluvíme i slovně.

+420 778 044 332
Volejte Po-Pá 9:00 - 18:00