Stoly, skříně a nábytek do pracoven

Domov má sice být oázou klidu, ale i tam čas od času musíme zasednout ke stolu
a pustit se do práce. K tomuto účelu nabízíme pracovní stoly, vestavěné skříně, regály na míru a další nábytek do pracovny.

Samostatná pracovna či pracovní kout?

Pokud o zřízení vlastní pracovny přemýšlíte, ale nemáte možnost vyhradit pro ni samostatnou místnost, můžete si vytvořit alespoň pracovní kout, někdy může dokonce postačit i větší pracovní stůl.

Chci nábytek do pracovny na míru

Pracovní kout a pracovní stůl

Pracovní stůl jako základ pracovního koutu v podkroví. FOTO: Stylishrooms.

Důležité je totiž hlavně to, aby pracovní kout stál mimo obytné nebo dokonce odpočinkové zóny bytu či domu. Při nedodržení tohoto pravidla by problém vznikl už při malování. Zatímco do míst sloužících k odpočinku se hodí uklidňující barvy, okolí pracovního stolu budou slušet spíše živé a svěží odstíny a dále barvy podporující koncentraci, jako je např. oranžová, žlutá nebo zelená.

Pracovní stůl na míru

Pracovní stoly jsou základem každé správné kanceláře či pracovny. Vyrobíme ideální pracovní stůl na míru vašim potřebám i na míru interiéru vašeho bytu. Zhotovujeme různé malé designové stolky do studoven, masivní kancelářské stoly a praktické rohové stoly na PC, ale i bytelné pracovní stoly z kamenných desek pro řemeslníky.

Pracovní stoly na míru

S výběrem toho pravého pracovního stolu vám zdarma poradíme a pomůžeme. FOTO: Stylishrooms.

Rohové pracovní stoly

Základem ideálního pracovního stolu je vhodně umístěná pracovní plocha a dostatečný počet šikovně umístěných ploch odkládacích. Ideální jsou rohové stoly a stoly ve tvaru písmene L či U, které poskytují pracovních i odkládacích ploch nejvíce. Spolu s propracovanými detaily, jako jsou např. snadno dostupné elektrické zásuvky či výsuvná deska na notebook, Vám naše rohové stoly zaručí, že se Vám u nich bude dobře pracovat a vše budete mít při ruce.

Rohový pracovní stůl

Rohové stoly jsou ideální zejména pro kancelářské práce. FOTO: Stylishrooms.

Kancelářské stoly na PC

Nabízíme praktické PC stoly na míru - ideální pracovní stoly pro práci s počítačem. Vyrobíme stylový stůl na PC vhodný přesně pro Vás, na míru rozměrům Vaší pracovny či kanceláře, na míru Vašemu PC a jeho periferiím. Jako součást stolu zhotovíme třeba i speciální skříňku pro tiskárnu, která myslí i na skladování tonnerů.

Pracovní stoly na PC

Vyrábíme i stylové PC stoly v překrásné kombinaci dřeva a matného skla. FOTO: Stylishrooms.

Luxusní kancelářské stoly

Zhotovujeme i luxusní stoly a nábytek do kanceláří. Jedná se především o masivní kancelářské stoly z kvalitního dřeva a luxusní stoly do zasedacích a jednacích místností. Ke stolům dodáme samozřejmě i komfortní židle či jakýkoliv další nábytek dle Vašeho přání.

Vestavěné skříně a regály

Šanony, CD disky, psací potřeby, děrovačka, sešívačka, kabely od počítače, to vše by mělo být po ruce, ale zároveň někde schované. Úložné prostory navíc tvoří významný prvek podoby místnosti. Výběru té správné skříně do pracovny se tudíž vyplatí věnovat dostatek času. Mezi nejčastější a zároveň nejvhodnější nábytek do pracovny s úložnou funkcí patří různé otevřené regály (doplněné případně uzaviratelnými krabicemi) či klasické skříně, ovšem ideální řešení úložných prostor pro pracovny představují vestavěné skříně na míru.

Skříně se zásuvnými dveřmi šetří místo a usnadní práci

Pokud plánujete pořízení skříně na míru do vaší pracovny, doporučujeme vám zároveň přizpůsobit její dveře tak, aby se s ohledem na parametry dané místnosti dala skříň pohodlně a snadno otevřít. Nejlepší volbou jsou posuvné dveře, které se díky své praktičnosti využívají stále více a více (velmi oblíbené jsou např. šatní skříně s posuvnými dveřmi). Oproti klasickým dveřím šetří zasunovací dveře spoustu prostoru s navíc usnadňují manipulaci s úložným prostorem a tudíž i práci.

Skříně a nábytek do pracovny

Naše praktické skříně bezezbytku využijí prostor a tím vám ušetří mnoho místa. FOTO: Stylishrooms.

Vybíráte nábytek do pracovny? Inspirujte se..

Na trhu nenajdeme skříně do pracovny v tak hojném zastoupení jako třeba skříně do obývacího pokoje nebo nábytek a skříňky do kuchyně, takže je třeba se rozhlížet všude, kde se může vyskytnout nějaká inspirace. Pomoci vám může třeba naše fotogalerie.

Kontakt a reference

Kontaktuje nás a poraďte se s námi ohledně výběru a zhotovení vhodného nábytku do pracovny. Máme bohaté zkušenosti ».

Napište nám!

Máte zájem o některý z našich produktů? Napište nám, který Vás zaujal!

Nebo zavolejte!

Rádi se s Vámi domluvíme i slovně.

+420 778 044 332
Volejte Po-Pá 9:00 - 18:00