Materiály pro vestavěné skříně

Výběr materiálu vestavěné skříně

Vyberte si materiál vestavěné skříně a Váš nový nábytek začne nabírat jasnou podobu. Není to ale jen o vzhledu – materiál je potřeba vybírat také podle místnosti, do které chcete vestavěnou skříň umístit.

Materiál pro vestavěné skříně

Dřevo nebo lamino?

Vestavěné skříně na míru vyrobené ve Stylishrooms jsou převážně z laminových desek s 2mm hranou ABS, která je velmi odolná proti mechanickému poškození a neodlepuje se. Laminové desky nabízíme v minimální tloušťce 18 mm a to ve více než 90 dekorech. Neustále se snažíme do našeho sortimentu zařazovat moderní novinky. Pokud Vás lamino nebaví, vyrobíme Vám i vestavěné skříně z dýhovaných desek.

Všechny naše materiály jsou zpracovávány na nejmodernějších CNC strojích, které pro Vás zajišťují absolutní přesnost formátování a také proto se naše finální výrobky právem zařazují mezi prvotřídní kvalitu na českém trhu.

Rámy a dveřní kování = základ skříně

Celá skříň stojí na kvalitním kování a rámech. A i když je na první pohled skoro nevidíte, jejich kvalita určuje životnost celé skříně. Při výběru vestavěné skříně si musíte zvolit, jakým způsobem se budou otevírat dveře i to, z jakého materiálu kování bude. Dveřní kování nabízíme buď ocelové, nebo hliníkové a obě v mnoha barvách a odstínech. A protože Vám chceme nabízet jen opravdu kvalitní vestavěné skříně, poskytujeme na některé druhy kování i doživotní záruku. Naším výhradním dodavatelem kování je společnost Komandor.

Přečtěte si, proč je dveřní kování a rámy skříní tak důležité.

Materiály pro výplně dveří

Největší pozornost na vestavěné skříni poutají její dveře. Materiálů, které lze použít jako výplň dveří, je opravdu hodně a vhodnost jejich použití závisí především na tom, komu a čemu má skříň sloužit. Pokud kupujete skříň do dětského pokoje, zvolte výplň s bezpečností a ochrannou fólií nebo z lamina. Chcete designovou skříň do obýváku? Zapátrejte v moderních dýhách nebo ratanech.

Vyberte si materiál výplně dveří
Mohlo by Vás zajímat:

Materiály pro korpus skříně

Mnohdy z korpusu skříně není vidět nic, někdy tvoří dominantu celé místnosti. I podle toho je nutné vybírat jeho materiál. Naše vestavěné skříně vyrábíme hlavně z laminových desek, proč?

  • Jsou cenově nejvýhodnější
  • Snadno se udržují, jsou velmi pevné a odolné
  • Povrch lamina je možné vybrat z velkého množství dekorů

Pro Vás, kterým laminové dekory neříkají tolik jako kresba přírodního dřeva, máme připraveny dýhované desky s jádrem DTD (dřevotřísková deska) či MDF (středně hustá dřevovláknitá deska) a standardně můžete vybírat ze zhruba 20 dekorů dřevin.

Šatna – splněný sen pro každého

Nemusíte mít zrovna 60 párů bot, abyste „uživili“ šatnu – elegantní ukládání oblečení si může dopřát každý. A se sloupovým systémem to není vůbec náročné ani drahé. Sloupový systém je přehledné a elegantní řešení, pokud chcete místo klasické vestavěné skříně třeba šatnu nebo obývací či předsíňovou stěnu.

Podívejte se, jak vypadá sloupový systém. Na výběr je ocelová nebo hliníková varianta.

Máte vysněnou vestavěnou skříň?

Vyplňte naši nezávaznou poptávku a my se vám rádi budeme věnovat.

Nezávazná poptávka

Anebo nám napište

Chcete se jen na něco zeptat nebo máte předběžný zájem o naše produkty?
Neváhejte a napište nám, rádi se Vám ozveme zpátky.

Nebo zavolejte!

Nechcete nic vyplňovat ani psát?
Zavolejte nám a domluvíme se slovně.

+420 778 044 332
Volejte Po-Pá 9:00 - 18:00