Materiály pro kuchyně na míru

Jsou odolné, praktické i krásné

Kolikrát denně vezmete za úchyt šuplíku s příbory? Jak často umýváte pracovní desku v kuchyni? Trápí vás otisky prstů na dvířkách skříněk? Všechny odpovědi na tyhle otázky určí to, jaké materiály byste si pro vaši kuchyňskou linku a celou kuchyni měli pořídit. Ve Stylishrooms Vám doporučíme materiály nejen krásné, ale i takové, které obstojí v každodenním životě.

Všechny naše materiály jsou zpracovávány na nejmodernějších CNC strojích, které pro Vás zajišťují absolutní přesnost formátování a také proto se naše finální výrobky právem zařazují mezi prvotřídní kvalitu na českém trhu.

Materiály pro kuchyňská dvířka

To, co je na kuchyňské lince vidět na první pohled, jsou dvířka skříněk. Nabízíme široké spektrum materiálů, které lze použít jako výplň dveří – nejen, že hezky vypadají, ale navíc se snadno udržují a jsou speciálně navržené pro vlhké prostředí kuchyně. Ať už se Vám líbí vysoký lesk nebo dřevodekor, určitě si u nás vyberete.


Pracovní desky

Kuchyňská pracovní deska je srdcem každé kuchyňské linky. Pracovní deska do kuchyně na míru není luxus, ale mnohdy jediná možnost, jak si funkčně zařídit kuchyň. Díky návrhu na míru totiž máte možnost vybrat si pro kuchyňskou pracovní desku nejen vhodný materiál od levnějšího lamina až po luxusní kámen, ale i jakkoli atypicpký tvar, vestavěné spotřebiče anebo třeba vestavěný dřez.


Když korpus kuchyně je i není vidět…

Korpus kuchyně musí být pevný, musí vydržet vlhkost a musí být odolný. Kuchyňské skříňky musejí také hezky vypadat. Pro nás je v tomto směru ideálem lamino. Proč si to myslíme?

  • Lamino je cenově nejvýhodnější
  • Snadno se udržuje, jsou velmi pevné a odolné
  • Povrch lamina je možné vybrat z velkého množství dekorů

Pro Vás, kterým laminové dekory neříkají tolik jako kresba přírodního dřeva, máme připraveny dýhované desky s jádrem DTD (dřevotřísková deska) či MDF (středně hustá dřevovláknitá deska) a standardně můžete vybírat až ze zhruba 20 dekorů dřevin.


Kuchyňské skříňky » - další informace o korpusech kuchyní a kuchyňských skříňkách

Skleněné desky a obkladové panely

Sklo je biologicky neaktivní a v kuchyni vám poskytne maximální čistotu. I to je důvod stále větší obliby skleněných obkladů do kuchyně. Z kaleného skla, které je vysoce odolné, vám vyrobíme moderní obklady z jednoho kusu skla, na míru vyříznutého pro vaši kuchyň.

  • Sklo umíme vyrobit ve více než 200 barevných odstínech.
  • V takto vyrobeném skle je možné vyříznout otvory pro zásuvky.
  • Skleněný obklad v kuchyni je hygieničtější a lépe udržovatelný než klasické kachličky – jednoduše tu nejsou spáry, ve kterých by se nečistoty mohly držet.

Obklady kuchyně » - obecné informace o obkladech do kuchyně

Máte vysněnou kuchyň na míru?

Vyplňte naši nezávaznou poptávku a my se vám rádi budeme věnovat.

Nezávazná poptávka

Anebo nám napište

Chcete se jen na něco zeptat nebo máte předběžný zájem o naše produkty?
Neváhejte a napište nám, rádi se Vám ozveme zpátky.

Nebo zavolejte!

Nechcete nic vyplňovat ani psát?
Zavolejte nám a domluvíme se slovně.

+420 778 044 332
Volejte Po-Pá 9:00 - 18:00