Kuchyňský drátěný program Blum

Bolí vás záda? Pomoci může zpevnění zádového svalstva, lékař, ale třeba také osazení kuchyně jinými kuchyňskými komponenty. Nábytkové kování a drátěný program Blum se k tomu ideálně hodí. Běhat se má v lese a vzpírat v tělocvičně. Moderní kuchyně by měla fungovat tak, aby usnadňovala práci, snižovala tělesnou zátěž a zkracovala vzdálenosti, které je nutné při práci a procházení místností urazit.

Dnes se již nemusíte podřizovat tomu, co je v zakoupené lince možné udělat. Lze si ji přizpůsobit k vlastnímu obrazu. Kuchyně musí být vaším sluhou, nikoliv pánem. Proč si ji tedy neosadit kvalitním kováním, "drátěnými" doplňky a dalšími modifikacemi, které ulehčí práci?

Kuchyně Blum nabízí chytrá řešení, která:

  • lépe zpřístupňují obtížně využitelný prostor, například rohové skříňky
  • umožňují dobrou přístupnost méně používaných předmětů ve vzdálenějších úložištích, spodních šuplících
  • pomáhají zvětšení pracovního prostoru kuchyně, nabízí systémy, které to umožňují


Kuchyně Blum, nábytkové kování Blum

Drátěný program

Předměty potřebné v kuchyni mají proti životu jednu velkou výhodu: dají se lehce a přehledně uspořádat tak, aby s nimi už nebyly žádné potíže. Pomoci v tom může třeba drátěný program do kuchyně, díky němuž si umístíme věci na vhodné místo a snadno a bez velké námahy se k nim později dostaneme. Vše jde jednoduše, až chvílemi můžeme nabýt dojmu, že vlastníme robotický nábytek, který svá dvířka otevírá a zavírá sám od sebe.

Seznam chytrých řešení a modifikací pro kuchyňské linky:

Kam dále?

Napište nám!

Máte zájem o některý z našich produktů? Napište nám, který Vás zaujal!

Nebo zavolejte!

Rádi se s Vámi domluvíme i slovně.

+420 778 044 332
Volejte Po-Pá 9:00 - 18:00