Kuchyňské skříňky a korpusy kuchyní

Kuchyňské skříňky a korpusy kuchyňských linek vyrábíme většinou z lamina, máme však připraveny i dýhované desky s jádrem DTD (dřevotřísková deska) či MDF (středně hustá dřevovláknitá deska) a standardně můžete vybírat až ze zhruba 20 dekorů dřevin.

Skříňky dodáváme v celé škále barev dřevodekorů i unibarev. Veškeré jejich rozměry samozřejmě přizpůsobujeme na míru celkovému plánu kuchyně. Konstrukce našich kuchyňských linek je skutečně bytelná a naše kuchyňské skříňky unesou i velmi těžké nádobí a vydrží bezpočet otevírání, zavírání i nárazů.

Čtěte dál, vyberte si z naší nabídky různých typů dekorů a vnitřního vybavení skříněk a požádejte o nezávazný návrh s kalkulací zdarma. Tento návrh je zdarma po jedné nezávazné schůzce s námi, při které se od vás dozvíme vaše podrobnější požadavky.

Chci novou kuchyň

Vybavení kuchyňských skříněk

Způsob, jakým se budou kuchyňské skříňky otevírat, kolik a jakých budou mít skříňky přihrádek - to je mnohdy alfa i omega dobře uspořádané kuchyně. Dobré rozložení jednotlivých úložných prostor může významně ulehčit a zefektivnit práci v kuchyni.

  • Vyklápěcí čela skříněk
  • Výsuvný systém pro kuchyňské skříňky
  • Vnitřní členění skříněk

Pro naše kuchyně na míru nabízíme praktické modifikace a unikátní vnitřní vybavení kuchyňských skříněk - např. vyklápěcí čela skříněk, skryté výsuvné systémy, systém vnitřního dělení z ušlechtilé oceli atd. Jejich kompletní přehled naleznete v sekci vnitřní vybavení skříněk ».

Korpusy a skříňky z lamina

Korpus kuchyně musí být pevný, musí vydržet vlhkost a musí být odolný. V neposlední řadě musí celý korpus kuchyňské linky i jednotlivé kuchyňské skříňky hezky vypadat. Pro nás je v tomto směru ideálem lamino. Lamino je cenově nejvýhodnější, snadno se udržuje, je velmi pevné a odolné. Povrch lamina je navíc možné vybrat z velkého množství dekorů.

Laminátové dekory

Kompletní přehled laminátových dekorů »

Dýhové dekory

Kompletní přehled dýhových dekorů »

Mohlo by Vás dále zajímat:

Napište nám!

Máte zájem o některý z našich produktů? Napište nám, který Vás zaujal!

Nebo zavolejte!

Rádi se s Vámi domluvíme i slovně.

+420 778 044 332
Volejte Po-Pá 9:00 - 18:00