Dveřní kování a rámy vestavěných skříní

Pokud dveře skřípou nebo se zadrhávají – je něco špatně. Laicky provedené dveřní rámy z nekvalitního materiálu dokáží skutečně potrápit. Mnohdy zbývá jediné řešení – výměna celých pochroumaných dveří. Ty sice stále plní svou základní funkci – oddělují jeden prostor od druhého, o nějaké uživatelské pohodlnosti ale nemůže být ani řeč.

Podobně nemilá situace nastává i momentě, kdy zákazník šetří na dveřním kování. Esteticky ne příliš vzhledná klika zůstane po tisícím použití v ruce. Ano – lze ji nasadit zpátky, proč se s tím ale máte trápit?

Dveřní kování (rámy) jsou páteří vestavěných skříní

Rámy posuvných dveří – doživotní záruka

Dveřní kování, přesněji rámy, je páteří celých dveří, stačí jeden pochroumaný obratel, a vstupní brána do místnosti či systém celé skříně začne vypovídat službu. Pokud jsou navíc klasické dveřní rámy kotevním šroubem připevněné přímo k cihlovému zdivu domu, můžete počítat s dalšími komplikacemi při nasazování dveří nových. Skutečně odolný materiál vždy nemusí znamenat průvan v peněžence, levné a kvalitní dveřní rámy a kování si můžete prohlédnout ve fotogalerii vestavěných skříní.

Rámy posuvných dveří jsou vůbec nejnamáhavější částí vestavěných skříní. Od jejich vlastností se odvíjí životnost celého kusu nábytku. U nás proto můžete počítat s doživotní zárukou na posuvné dveře. Kromě toho poskytujeme na všechny naše produkty nadstandardní tříletou záruku.

Přepychová výplň a nevhodné dveřní rámy?

Estetická i funkční chyba

Zatímco rámy posuvných dveří, kolejnice či kování tvoří páteř dveří, estetické kvality určuje především vhodná výplň. Bambus a ratan je exotický a rustikální, dřevo je bytelné a teplé, skla a zrcadla jsou luxusní a honosná. Dveřní rámy se zabudovaným pojezdovým systémem poté už jen dotvářejí celkové vzezření posuvné skříně – pomocí barev a rozmanitých tvarů. Nabídka ocelových a hliníkových dveřních rámů je opravdu široká.

Kvalitní dveřní kování musí být i esteticky přesné

Stejnou měrou, jakou jsou namáhány dennodenně dveřní rámy, je opotřebováváno dveřní kování a kování všech zásuvek a skříněk v bytě či domě. Jednu kliku od dveří můžete za den použít až padesátkrát, to je přes 18 000 stlačení za rok.

Stejné je to s kováním u kuchyňských zásuvek nebo u šatních skříněk. Dveřní kování navíc musí splňovat nejen značná kvalitativní měřítka, ale musí i esteticky dotvářet celkovou koncepci místnosti. Kliky jsou vyrobeny nejen z různých materiálů a barev, v kurzu jsou především netradiční tvary a atypické rozměry či výrazné prvky. Výměnou dveřního kování lze zásadně pozměnit koncepci celého pokoje.

Materiály pro dveřní kování

Hliník

Agat

Profil rámu Agat

Lazuryt

Profil rámu Lazuryt

Onyx

Profil rámu Onyx

Art Deco

Profil rámu Art Deco

Ocel

Standard

Profil rámu Standard

Lux

Profil rámu Lux

Chcete poradit, jak do Vašeho nábytku zakomponovat dveřní kování? Kontaktujte Stylishrooms a už nyní se můžete těšit na kvalitnější vestavěné skříně. Pokud máte vlastní představu můžete vyplnit nezávaznou cenovou kalkulaci a my se Vám ozveme.

Napište nám!

Máte zájem o některý z našich produktů? Napište nám, který Vás zaujal!

Nebo zavolejte!

Rádi se s Vámi domluvíme i slovně.

+420 778 044 332
Volejte Po-Pá 9:00 - 18:00