Cena vestavěné skříně

Co všechno ovlivní cenu vestavěné skříně?

I když na první laický pohled by se cena vestavěné skříně měla odvíjet od její velikosti, nemusí to být vůbec pravidlem. Materiál, ze kterého vestavěné skříně vyrábíme, se řeže z velkých desek, kde pár desítek centimetrů nehraje vekou roli. O poznání důležitější je každý centimetr v případě dražších výplní dveří anebo materiálů korpusů, které jsou méně používané nebo mají výjimečné vlastnosti. Obecně nejlevnější materiál pro výrobu vestavěných skříní je bílé lamino.

Cena vestavěné skříně: Důležité jsou dveře

Skříň se ale neskládá jen z korpusu a dveří – je nutné také celou skříň poskládat a pospojovat pomocí kování. Typ kování významně ovlivní životnost skříně a právě i cenu skříně. Že na kování se nevyplácí šetřit, se dočtete na stránce přímo o kování pro vestavěné skříně. Důležitým prvkem při kalkulaci ceny skříní je také způsob otevírání dveří – posuvné dveře jsou dražší než klasické otevírací dveře.

Svou roli pak hraje i vnitřní vybavení skříní. Moderní vestavěné skříně si můžete vybavit nejrůznějšími výsuvnými tyčemi, speciálními šuplíky či košíky, poličkami a držáky na různé typy oblečení. Vestavěnou skříň je pak možné doplnit i o osvětlení. Všechny tyto položky se samozřejmě projeví na ceně skříně.

Zpět na vzorové vizualizace

Napište nám!

Máte zájem o některý z našich produktů? Napište nám, který Vás zaujal!

Nebo zavolejte!

Rádi se s Vámi domluvíme i slovně.

+420 778 044 332
Volejte Po-Pá 9:00 - 18:00