Cena kuchyně na míru

Co má vliv na cenu kuchyně na míru?

Je několik důležitých aspektů, které ovlivňují cenu kuchyně na míru. Abyste nekupovali zajíce v pytli a věděli, na čem ušetřit a do čeho se vyplatí investovat, připravili jsme pro vás seznam věcí, na kterých cena kuchyně na míru stojí. A padá.

Velikost kuchyně – čím větší velikost, tím větší nároky na materiál, na množství úchytek k dvířkám ale i na práci spojenou s montáží.
Materiál korpusu – není sice příliš vidět, ale musí být odolný – tady nemusíte utrácet za design, ale spíše se orientujte na kvalitu materiálu.
Materiál dvířek – cena klesá a stoupá s tím, jak drahý materiál svolíte. Nejlevnější je lamino, podstatně víc zaplatíte za dýhu nebo speciální lesklé povrchy. Výběr je ale velký ve všech cenových relacích.
Druh pracovní desky – pokud nechcete utrácet, rovnou zapomeňte na pracovní desku z umělého kamene – svou funkci dobře plní i lamino, které je možné vybírat z mnoha druhů.
Vnitřní vybavení – drátěné programy, speciální šuplíky, nejrůznější držáčky - to všechno hraje roli.
Systémy skříněk – způsob, jakým se budou otevírat skříňky, může být obyčejný, ale i s pozvolným dojezdem. Existují i takové vychytávky jako rohové šuplíky – to všechno můžete mít a to všechno se promítne v ceně kuchyně na míru.
Kuchyňské spotřebiče – Nezáleží jen na tom, jak dobrou myčku si vyberete, ale i na tom, jestli bude vestavěná nebo ne. Vestavěné spotřebiče jsou o trošku dražší, ale mají svoje výhody, které nejsou zanedbatelné.
Osvětlení kuchyňské desky – Vidět na nůž, kterým právě krájíte papriku, se vyplatí. Světlo navíc může být chytře zabudované přímo ve skříňkách tak, aby se vám rozsvítilo, když je otevřete.

Kolik stojí kuchyně na míru?

Podívejte se na vzorové vizualizace, které Vám můžou přiblížit, kolik stojí kuchyně na míru. Je ale nutné brát je čistě orientačně – kuchyně může být výrazně levnější i dražší, cenu totiž ovlivní opravdu hodně věcí. Výhodou nákupu kuchyně na míru u Stylishrooms je kromě precizního provedení a vstřícného jednání i to, že za atypické zpracování si neúčtujeme nic navíc – šuplík je prostě pořád šuplík.

V ceně kuchyně je i její montáž, úklid po montáži nebo odvoz obalů. Po Praze si dokonce neúčtujeme žádné dopravné. Myslíme si totiž, že některé věci zkrátka mají být grátis. Po společné schůzce s námi vám nabízíme i cenové nabídky a 3D návrhy kuchyní zdarma !

Zpět na cenové kalkulace »

Napište nám!

Máte zájem o některý z našich produktů? Napište nám, který Vás zaujal!

Nebo zavolejte!

Rádi se s Vámi domluvíme i slovně.

+420 778 044 332
Volejte Po-Pá 9:00 - 18:00