Výsuvné systémy zásuvek Blum Tandembox, Metabox a Tandem

Kde skladovat objemné předměty? Dá se kulaté nádobí uložit do hranatého šuplíku, aniž by při vysouvání naráželo do jeho boků? Mohou se zásuvky ve vodícím systému pohybovat lehce a tiše? Výsuvné systémy zásuvek TANDEMBOX, METABOX a TANDEM tyto potíže řeší s elegancí sobě vlastní.

Výsuvný systém Blum TANDEMBOX

Rohový šuplík, bočnice z oceli, skrytý plnovýsuvný systém, to vše obsahuje řada zásuvek Blum TANDEMBOX. Jedná se o šuplíky se vším všudy, něco jako když si dáte hot dog s veškerou možnou oblohou. To ovšem nebývá příliš pohodlné, protože spousta opražené cibule, kečupu a zelí většinou spadne z párku na zem. U hot dogu to nejlepší řešení nevyniká zrovna v praktičnosti. Výsuvný systém Blum TANDEMBOX naproti tomu v sobě bez potíží kloubí účelnost, jednoduché posouvání i vzhled, takže díky němu nemusíme dělat kompromisy.

Blum Tandembox - rohový šuplík a výsuvný systém

Výsuvný systém Blum METABOX

Lehké, těžké, bezpečné, nebezpečné, drobné i objemné, víceúčelový výsuvný systém METABOX pojme téměř cokoliv, co si do něj přejete umístit. Vyniká především jednoduchostí a právě širokým uplatněním. Jde o jakéhosi desetibojaře mezi výsuvnými systémy.

Skrytý výsuvný systém TANDEM

Na závěr jedna malá hádanka: zavírá se to, ale není to slyšet a má to vodící lišty, ale ty nejsou vidět. Co je to? Přece vodící systém TANDEM pro nábytek ze dřeva. Skrytý výsuvný systém se pohybuje velmi tiše a manipuluje se s ním překvapivě lehce, i když je maximálně naložený. Nevadí, když v něm skladujeme plné láhve vody, kečupu nebo třeba oleje. Vodící systém si poradí i s tím a jeho zrychlení z nuly na sto záleží jen na obratnosti vaší ruky.

Zaujal vás některý ze systémů? Kontaktujte nás.

Další chytrá řešení pro kuchyňské skříňky a linky:

Může Vás také zajímat:

Napište nám!

Máte zájem o některý z našich produktů? Napište nám, který Vás zaujal!

Nebo zavolejte!

Rádi se s Vámi domluvíme i slovně.

+420 778 044 332
Volejte Po-Pá 9:00 - 18:00