Blum Orga Line

Kočka je doma, ovšem myši mají i tak doma pré, to když v zásuvkách leží bez ladu a skladu různé nástroje a věci, o nichž časem ztratíme přehled a v důsledku toho je příliš neotevíráme. Ano, příklad je uveden do krajnosti. Jestliže ale zanedbáme vnitřní členění zásuvek, koledujeme si, když ne o návštěvu hlodavců o obyčejný nepořádek. V kuchyni bez systému se hůře pracuje, což může ovlivnit i kvalitu připravovaného jídla. Chceme-li tedy konzumovat špagety uvařené „al dente“ nebo přiměřeně propečený steak, měli bychom si udělat pořádek v zásuvkách.

Blum Orga Line - vnitřní členění zásuvek

Pomoci v tom může vnitřní členění zásuvek Blum ORGA LINE. Většina sériově vyráběných kusů nábytku si vystačí s dvěma typy řešení vnitřku zásuvek: s variantou koše pro příbory a s variantou anarchistického šuplíku pro všechno. Systémy Blum ORGA LINE nabízí pestřejší výběr toho co, jak a kam ukládat. K dispozici jsou šuplíky připravené na přechovávání spousty druhů kuchyňských nástrojů a nádobí. Díky tomu se zlepší vnitřní členění kuchyně i její provoz.

Vnitřní členění zásuvek pro specifické účely

Konečně lze otevřít šuplík, aniž by v něm ukryté láhve a dózy cinkaly, koulely se a vůbec vyváděly všelijaké psí kusy. Zásuvky mohou počítat také s řešením tradičního problému poklic. Jak dostat kulaté poklice všech velikostí do hranatých zásuvek? Blum ORGA LINE pomáhá vypořádat se i s tímto kuchyňským puzzle. Poradí si přitom jak s vnitřním prostorem, tak s umístěním šuplíku, takže ho můžete zasouvat přímo do rohu kuchyňské linky.

Výsuvný systém efektivně a originálně využívá místo. To je důležité například v jednořadé kuchyni, která skýtá méně prostoru pro ukládání. Podívejte se na pár užitečných rad pro její správné zařízení.

Další chytrá řešení pro kuchyňské skříňky a linky:

Může Vás také zajímat:

Napište nám!

Máte zájem o některý z našich produktů? Napište nám, který Vás zaujal!

Nebo zavolejte!

Rádi se s Vámi domluvíme i slovně.

+420 778 044 332
Volejte Po-Pá 9:00 - 18:00