Blum Clip Top

Možná to znáte z vlastní zkušenosti: ráno podřimujete, když vás probudí šramot z kuchyně. Jelikož na pokračování spánku to už nevypadá, ale vstávat se vám také ještě nechce, bavíte se alespoň identifikováním jednotlivých zvuků, které vám připravily neplánovaný budíček. Vypadá to například takto: klapnula dvířka levé horní skříňky a vrznul horní šuplík v příborníku. To si asi partnerka vzala hrníček (pravděpodobně ten červený) a lžičku. Aha, jde si vařit kávu. Ale co to? Ozval se zvuk zavírání dvířek, za nimiž skladujeme cukr, sůl a jiná dochucovadla. Že by si kávu sladila? Vždyť tvrdí, že s cukrem končí a do plavkové sezony bude žít maximálně zdravě! Neudržela se, kuchyňské zvuky ji právě prozradily!

Blum Clip Top - tiché zavírání dvířek skříní

K podobným neplánovaným odhalením nemusí vůbec docházet. Stačí si nainstalovat tiché zavírání dvířek, lépe řečeno kování CLIP TOP. S ním je ranní dospávání o poznání snazší. Už žádné zvuky jako skříp, buch, vrz či souzvuky různých systémů zavírání a otevírání jako klep klep nebo clip top.

Právě CLIP TOP není jen otravný zvuk dvojitého cvaknutí nějakých pantů, ale též název celého kování, které umožňuje se nepříjemným zvukům vyhnout. Dveře s touto hračičkou jdou zavřít měkce a tiše. Nepřizpůsobujte se kuchyni, udělejte si ji podle představ a dopřejte si maximální komfort, třeba s tichým zavíráním nebo také s pohodlnými výsuvnými dvířky Blum AVENTOS.

Se všemi detaily Vás rádi seznámíme. Domluvte si s námi schůzku.

Další chytrá řešení pro kuchyňské skříňky a linky:

Může Vás také zajímat:

Napište nám!

Máte zájem o některý z našich produktů? Napište nám, který Vás zaujal!

Nebo zavolejte!

Rádi se s Vámi domluvíme i slovně.

+420 778 044 332
Volejte Po-Pá 9:00 - 18:00