Blum AVENTOS

Blum AVENTOS je šikovný systém, který ale svým názvem málokomu něco řekne. Když napíšeme vyklápěcí čela skříněk, leckomu už začne svítat. Nejjednodušeji systém vysvětlíme jako kuchyňskou obdobu otevírání kufru od auta, jen o něco větší a důmyslnější. Toto řešení usnadňuje pohyb po místnosti, takže se díky kování Blum AVENTOS v kuchyni každý cítí jako na prostorné dálnici.

Ale dost už automobilových metafor. Neradi bychom totiž, abyste se v kuchyni cítili jako v motorestu. Cílem kvalitního kuchyňského nábytku by mělo být vzbudit dojem spíše pohodlné luxusní restaurace, v níž se na stěny a nábytek hezky kouká a vše vypadá, jako by šlo lehce a samo.

Blum Aventos - vyklápěcí čela skříněk

Proč si pořídit vyklápěcí čela skříněk?

Lehce a samo jde především otevírání skříněk s vyklápěcími dvířky, takže pohodlí a komfort při práci v kuchyni, to je první důvod pro volbu kování Blum AVENTOS. Když už dvířka ční vysoko ve vzduchu, můžeme pod nimi klidně procházet, aniž by nám, lépe formulováno našim hlavám, cokoliv vadilo v cestě. Další bod si tedy vyklápěcí čela skříněk zaznamenávají díky eliminaci boulí ze srážek s pootevřenými dvířky na klasické panty.

Chtěli byste si tímto kováním vybavit kuchyni? Kontaktujte nás!

Další chytrá řešení pro kuchyňské linky:

Může Vás také zajímat:

Napište nám!

Máte zájem o některý z našich produktů? Napište nám, který Vás zaujal!

Nebo zavolejte!

Rádi se s Vámi domluvíme i slovně.

+420 778 044 332
Volejte Po-Pá 9:00 - 18:00