Návrhy kuchyní a skříní zdarma

Některé věci zkrátka mají být zadarmo. Ano, část našich služeb nabízíme bezplatně.

Co vše tedy od nás dostanete grátis?

 • Grafický 3D návrh zdarma
  Stačí nám jediná schůzka s vámi a vytvoříme pro vás pěkné, účelné a pečlivé 3D návrhy vašeho nového nábytku na míru zcela zdarma. Ať už jde o vestavěné skříně či šatny na míru, kuchyňskou linku, nebo i v případě zájmu o kancelářský nábytek apod.

 • Cenová kalkulace zdarma
  Stejné podmínky platí pro cenovou nabídku: Na základě jedné schůzky s vámi vám dokážeme dodat pečlivou cenovou nabídku zdarma. Můžete si tak udělat kompletní představu o tom, co kolik stojí, a podle toho upravit svou finální volbu.

 • Doprava po Praze zdarma
  Vestavěné skříně i kuchyně se špatně převážejí metrem. Za dopravu vašeho nového nábytku v rámci Prahy si nebudeme nic účtovat.

Komplexní návrh interiéru od profesionálního architekta

Pokud plánujete složitější realizaci, třeba chcete kompletně novou kuchyň nebo zařízení celého pokoje, doporučujeme vám využít naší službu Osobní architekt ». Cena tohoto placeného návrhu, kterému předcházejí konzultace s architektem, je 2500 Kč včetně DPH - nicméně my vám ji odečteme z finální ceny realizace, takže ve výsledku je Osobní architekt také zadarmo!

Návrh a cenová kalkulace kuchyně na míru zdarma

Chtěli byste od nás zdarma navrhnout kuchyni na míru?
Na stránce Nezávazná poptávka kuchyně » Vám nabízíme 3 způsoby, jak žádost o 3D návrh kuchyňské linky či kuchyně na míru zadat.

Návrh kuchyně
 • Chci si vybrat z vizualizací
  Vyberte si vzorovou vizualizaci uvedenou na našich stránkách a připojte komentář ohledně vámi požadovaných změn a úprav. Následně společně vymyslíme kuchyni na míru inspirovanou touto vzorovou vizualizací.

 • Chci zaslat obrázek kuchyně
  Zašlete nám obrázek či fotku jakékoliv kuchyně a my vám dle této fotky a vašich dalších požadavků vytvoříme návrh kuchyně podobné.

 • Chci si sestavit vlastní kuchyň
  Vyplňte alespoň některé základní údaje požadované kuchyně či kuchyňské linky (např. rozměry a tvar kuchyně, materiál dvířek, vestavěné spotřebiče apod.) a my vám navrhneme nejlepší řešení.

Návrh a vizualizace kuchyně

Návrh a cenová kalkulace vestavěné skříně zdarma

Chtěli byste od nás zdarma navrhnout vestavěnou skříň na míru?
Vše funguje podobně jako v případě kuchyní výše. Na stránce nezávazná poptávka skříně » Vám nabízíme 3 způsoby, jak žádost o 3D návrh vestavěné skříně či šatní skříně na míru zadat.

Návrh skříně
 • Chci si vybrat z vizualizací
  Vyberte si vzorovou vizualizaci uvedenou na našich stránkách a připojte komentář ohledně vámi požadovaných změn a úprav. Následně společně vymyslíme vestavěnou skříň inspirovanou touto vzorovou vizualizací.

 • Chci zaslat obrázek skříně
  Zašlete nám obrázek či fotku jakékoliv šatní či vestavěné skříně a my vám dle této fotky a dle vašich dalších požadavků vytvoříme návrh skříně podobné.

 • Chci si sestavit vlastní skřín
  Vyplňte alespoň některé základní údaje požadované vestavěné skříně (např. rozměry, členění skříně, typ otevírání dveří) a my vám navrhneme nejlepší řešení.

Návrh a vizualizace vestavěné skříně

Zajímají Vás ceny našeho nábytku?

 • Ceny vestavěných skříní
  Projděte si vzorové vizualizace doplněné o přibližné ceny skříní »

 • Ceny kuchyní na míru
  U kuchyní na míru jsou ceny ovlivněny zvolenými materiály a zejména výběrem kuchyňských spotřebičů, cenové rozpětí zde může být opravdu velmi široké - prohlédněte si naše vzorové vizualizace a přibližné ceny kuchyní ».

Napište nám!

Máte zájem o některý z našich produktů? Napište nám, který Vás zaujal!

Nebo zavolejte!

Rádi se s Vámi domluvíme i slovně.

+420 778 044 332
Volejte Po-Pá 9:00 - 18:00